Noslēdzies Saulkrastu pašvaldības policijas rīkotais zīmēšanas konkurss “Tēls – talismans”, kura ietvaros Saulkrastu novada bērni un jaunieši tika aicināti iesūtīt savas idejas un radošos darbiņus par to, kāds varētu būt Saulkrastu pašvaldības policijas talismans.

Apsveicam 1. vietas laureāti un jaunā Saulkrastu pašvaldības policijas talismana autori Elīnu Garanci! Elīnas uzzīmētais “Jūras ērglis – policists Arnolds” turpmāk būs Saulkrastu policijas sabiedrotais, kurš palīdzēs bērniem un arī visai sabiedrībai skaidrot svarīgas lietas par drošību un likumu.
2. vietas ieguvēja ir Kristiāna Pūce ar zīmējumu “Lācis Alberts ļoti stiprs, viņš Tevi var aizsargāt!”.
3. vietā ir Līga Grava ar zīmējumu “Policists Lapsiņš vienmēr Tev palīdzēs”.
4. vietu ieguva Emīlija Treibaha ar zīmējumu “Gudrais un uzticamais policistu palīgs Reksis”.
5. vietā ir Annija Konstantinoviča ar zīmējumu “Policists Miks, Miks – vilks”.
Komisija nolēma piešķirt arī specbalvu par atraktīvāko zīmējumu, kura autors ir Dāvis Heinsbergs ar zīmējumu “Luksafora policists”.
Saulkrastu pašvaldības policija ir ļoti patīkami pārsteigta un iepriecināta, saņemot tik daudz radošu, atraktīvu un interesantu zīmējumu par to, kādu bērni un jaunieši vēlētos redzēt Saulkrastu policijas talismanu.
Kopā tika saņemti 42 zīmējumi, no kuriem balvas saņēma augstāk minētie seši, taču dāvanu kartes 100, 50 un 25 eiro vērtībā saņēma pirmo trīs vietu ieguvēji.
Sirsnīgi pateicamies visiem konkursa dalībniekiem par radošajām idejām un aktīvo dalību, kā arī īpašs paldies Saulkrastu uzņēmējiem un Saulkrastu uzņēmēju biedrībai par vērtīgajām dāvanu kartēm.
Atgādinām, ka Saulkrastu pašvaldības policija šogad svin savus pilngadības svētkus, un šis talismans ir kā apsveikums policijai 18 gadu dzimšanas dienā.
Pirmās vietas ieguvējas ideja tiks virzīta Saulkrastu pašvaldības policijas talismana veidošanai, un cerams pavisam drīz jau varēsim tikties ar jauno talismanu Jūras ērgli Arnoldu dzīvē!