Saulkrastu pirmskolas izglītības iestāde “Rūķītis” aicina darbā pirmsskolas izglītības sporta skolotāju uz 1 darba slodzi, uz noteiktu laiku.

Pieteikšanās līdz šī gada 30.septembrim.

Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks uzreiz.

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot un vadīt sporta nodarbības, īstenojot pirmsskolas izglītības programmu, nodrošinot kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna vecumu, veselības stāvokli, attīstību, individualitāti;
  • piedalīties pasākumos, un to organizēšanā, kopā ar grupas skolotājām;
  • veikt sava darba analīzi, izvirzīt un sasniegt turpmākās darbības mērķus;
  • sadarboties ar Iestādes darbiniekiem un bērnu vecākiem.

Prasības:

– izglītība atbilstoši 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;

– labas komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes;

– valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām.

Piedāvājam:

– darbs ar bērniem no 1,5 līdz 6 gadiem 1 darba slodzi (40h nedēļā – 36 kontaktstundas un 4 gatavošanās/plānošanas stundas);

– atalgojumsEUR 872 mēnesī (bruto);

– profesionālā darba autonomiju un līdzdalību pirmsskolas attīstības lēmumu pieņemšanā;

– nodrošināta un apmaksāta profesionālā pilnveide;

– veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika).

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2021.gada 30.septembrim, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV), sūtot uz e-pastu bernudarzs.rukitis@saulkrasti.lvvai pa pastu uz adresi Stirnu iela 23, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV 2160,ar norādi – “pirmsskolas izglītības sporta skolotājs”.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt Saulkrastu PII “Rūķītis” vadītājai Janai Bukovskai, tālr.29136440. Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai pretendentu atlases vajadzībām.