Rūpējoties par pacientu ērtībām un nodrošinot ārstniecības personālam iespēju ātri pārvietoties neatliekamās situācijās, Saulkrastu slimnīcā uzstādīts jauns, moderns lifts.

Kā norāda slimnīcas vadītāja Santa Ancāne, tad jaunais lifts bija ļoti nepieciešams, jo slimnīcas trešajā strāvā atrodas Sociālā māja, tās iemītnieki tagad paši varēs izmantot liftu, neprasot palīdzību slimnīcas personālam. Jaunais lifts ir drošs, aprīkots ar apgaismojumu un balss norādēm latviešu valodā. Vecais slimnīcas lifts savu laiku jau bija nokalpojis un slimnīcas pacienti bez personāla palīdzības nevarēja to izmantot.

Slimnīcas vadītāja izsaka lielu pateicību Saulkrastu novada domei par piešķirto finansējumu lifta izbūvei, atgādinām, ka jaunais lifts ir pilnībā finansēts no pašvaldības budžeta. Lifta nomaiņas kopējās izmaksas ir 50710 eiro.

Jaunais lifts atrodas netālu no ieejas caur traumpunktu. Lifta ierīkošanas darbus slimnīcā veica uzņēmums SIA “Recept – Holding Lifts”, kas uzvarēja iepriekš rīkotajā iepirkumu konkursā, S. Ancāne pateicas arī uzņēmējam par veiksmīgo sadarbību.

Foto Pēteris Gertners