Mīļās Saulkrastu novada māmiņas, vecmāmiņas un vecvecmāmiņas!
Mātes sirds – tas ir neizsīkstošs brīnumu avots, bet mātes mīlestība – lielākais spēks uz pasaules! Lai jums šī diena ir siltuma un mīlestības pilna! Sirsnīgi sveicam jūs māmiņdienā! 

 

Sindija Saltā Reitupe ir četru bērnu – Terēzas Alises, Gustava, Robina un Ernesta mamma.

Sindija saka: “Mēs esam par lielu Latviju!”, un pati rāda labu piemēru ar savu kuplo ģimeni.

Inga Astašenko ir Darela, Santijas un Tifānijas mamma.

Inga novēl visām māmiņām baudīt brīžus kopā ar saviem bērniem. Ikdienas gaitā un steigā bieži sanāk koncentrēties uz nebūtiskām lietām, taču ir svarīgi apstāties, izelpot un vienkārši būt kopā ar saviem bērniem.

Elīna Gertmane ar bērniem Hetiju Keitu, Āronu un Kseniju Leniju novēl visām mammām mīlēt un būt mīlētām.

Inga Geistarde-Zaporožeca kopā ar saviem bērniem Enzo, Marī, Eniju un kaķi Pirātu.

Inga visām mammām un sievietēm novēl būt skaistām savās mājās šī vārda visplašākajā nozīmē. “Es vēlos visas mammas apsveikt ar mīļumu, spēju iedvesmot un to, ka katra mamma ir labākā mamma uz pasaules saviem bērniem. Es ticu, ka mūsu bērni mūs izvēlās, lai mēs varētu augt kopā mīlestībā un kļūt par labākiem cilvēkiem.”

Līgai Vaiderei ir trīs bērni, no kuriem bildē Alise, un divi mazbērni – Letīcija un Rihards.

“Sievietes lielākā laime ir bērni. Tā ir mīlestība un rūpes. Taču mazbērni – tā ir dubulta mīlestība un dubultas rūpes. Novēlu visām māmiņām un vecmāmiņām mīļus un gaišus šos svētkus!”

Biruta Krišjāne tikko ar vīru nosvinējusi 60 gadu kāzu jubileju. Birutai ir trīs bērni, pieci mazbērni un divi mazmazbērni. Birutas dzīves moto ir “kamēr vari, tikmēr dari!”. Biruta novēl visiem dzīvot ar mīlestību.

Sandra Lapkovska ir piecu bērnu māmiņa. Fotogrāfijā Sandra ir kopā ar meitām Kintiju un Karlīnu un dēlu Eduardu.

“Vislielākā bagātība ir bērni un ģimene. Tā ir Dieva dāvana, kas mums ir jānovērtē un kas mūs dara laimīgus. Tādu laimi ne par kādu naudu nevar nopirkt.”

Janai Bukovskai ir četras meitas. Bildē Jana redzama ar diviem no četriem mazbērniem – Dāvi un Jāni.

Jana novēl laimi, mīlestību un saticību katrā mājā. “Mammai būt – tas ir kolosāli!”

Velgai Kūliņai ir pieci bērni un deviņi mazbērni. “Lielā ģimenē dzīvojam bez problēmām – esam draudzīgi un atbalstām viens otru. Esam viens par visiem!”

Jana Plankāja ir Jurģa, Eduarda, Justīnes un Andreja mamma.
Jana sūta siltus sveicienus visām lielo, mazo un vēl ceļā uz šo pasauli esošo bērniņu mammām.
“Nenobīstieties no tā, ka sirds par saviem bērniem vienmēr drebēs. Ticiet, ka ar gaišu cerību tiksiet pāri visiem grūtumiem. Bērna smaids ir visskaistākais un dārgākais, kas var būt pasaulē! Ir liela laime un gods būt mammai un es joprojām nezinu, kā šo laimi mēs nopelnam.”