Pateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstam, visās piekrastes pašvaldībās kopīgi ar Latvijas Pašvaldību savienību tika īstenots nacionālas nozīmes projekts “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana”.

Saulkrastu novada populārākajā peldvietā “Centrs” tika uzstādītas dēļu klājuma laipas, kas ir svarīgi neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un pašvaldības policijas glābēju operatīvai un pilnīgai piekļuvei krasta līnijai, vienlaikus tās nodrošinās vides pieejamību arī personām ar kustību traucējumiem, kas pārvietojas ratiņkrēslos.

Otra īstenotā projekta aktivitāte bija divu āra dušu uzstādīšana netālu no pludmales volejbola laukuma, kas nepieciešamas atpūtniekiem pludmalē, lai noskalotos pēc peldes vai sauļošanās, pludmales volejbola spēles u.c. sporta aktivitātēm, un ir uzskatāms par mūsdienīgu aprīkojumu intensīvi izmantotā pludmalē.

Projekta Nr.1-08/206/2018 “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” izmaksas Saulkrastu novadā, kas sastādīja 9253,50 EUR, 100% apmērā sedz Latvijas vides aizsardzības fonds.