Novembri Latvija aizvada svētku sajūtās un atmiņās. Mūsu senču stiprā ticība, nesagraujamā cerība un neizmērojamā mīlestība pret savu valsti ļauj mums šodien būt kopā ar savām ģimenēm, kolēģiem, radiem un draugiem, svinot svētkus.

Paldies mūsu darbīgajiem un rosīgajiem iedzīvotājiem un pašvaldības darbiniekiem, kuri ar savu ikdienas darbu nodrošina mūsu līdzcilvēku izglītību, drošību, labklājību, soli pa solim veidojot mūsu novadu par izcilāko Latvijā!

Nav lielu vai mazu darbu– katrs ir ievērības cienīgs, ja paveikts godprātīgi un labi. Šogad valsts svētku svinīgajā sarīkojumā Saulkrastu novada dome pasniegs pašvaldības Atzinības rakstus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu daļas ugunsdzēsējiem-glābējiem Kasparam Kūkojam, Svjatoslavam Lukjanovičam, Dzintaram Rudzītim un Normundam Ceplītim par viņu operatīvo un drosmīgo rīcību, šī gada vasarā jūrā izglābjot divu cilvēku dzīvības. Par aktīvu darbu tūrisma uzņēmējdarbībā tiks apbalvoti peintbola parka un kempinga „Bušas” izveidotāji un īpašnieki Andris un Anda Burbergi, par smagu, atbildīgu un pašaizliedzīgu darbu paldies teiksim Saulkrastu sociālās aprūpes mājas kolektīvam, bet par mūža ieguldījumu pateiksimies bijušajam Saulkrastu novada domes priekšsēdētājam, ilggadējam Saulkrastu slimnīcas vadītājam Armandam Krūmiņam.

Es aicinu jūs apmeklēt pašvaldības rīkotos pasākumus, bet īpaši ikviens tiks gaidīts 18.novembra vakarā Saules laukumā, kad kopā dziedāsim valsts himnu un iedegsim sveces speciāli izveidotajā Saules zīmē.

Kopā būšana un prasme būt vienotiem savā dažādībā padarīs mūs stiprākus un saliedētākus! Būsim lepni par savējiem un mūsu Latviju!

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs

Normunds Līcis