ZAAO turpina pakalpojumu sniegšanu, ievērojot drošības pasākumus darbinieku un klientu veselības aizsardzībai.

Vairāki valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā noteiktie ierobežojumi pakalpojumu sniegšanā ir atcelti, daži saglabājas.

LĪGUMU SLĒGŠANA

  • Ir pieejama līgumu slēgšana klātienē EKO laukumā- Saulkrastos. Lūgums ievērot savstarpējās distancēšanās, roku dezinficēšanas un citas norādītās prasības!

SKAIDRAS NAUDAS NORĒĶINI

  • Nepieciešamības gadījumā EKO laukumā ar 12.06.2020. ir iespējams norēķināties ar skaidru naudu, saņemot maksas pakalpojumus, tai skaitā nododot lielgabarīta, būvniecības un zaļos atkritumus.

KONTEINERU TUKŠOŠANA

  • Tā pat kā līdz šim, sadzīves atkritumu konteineru un dalīti vāktu atkritumu konteineru tukšošana notiek pēc plānotā grafika.

ATSEVIŠĶU PAKALPOJUMU SNIEGŠANĀ IEROBEŽOJUMI PALIEK SPĒKĀ

  • Joprojām ir pārtraukta pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar tiešu kontaktu ar klientu viņa mājvietā vai birojos, tai skaitā braukšana uz birojiem un daudzdzīvokļu māju kāpņu telpām pēc makulatūras kastu satura.
  • Nolietotas elektrotehnikas savākšana no adreses tiek veikta, ja klients var nodrošināt, ka nolietotā elektrotehnika tiek novietota ārpus telpām.

Aktuālā informācija par pakalpojumu sniegšanu COVID-19 laikā pieejama www.zaao.lv zem banera ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA COVID-19.

Vēlam visiem labu veselību un atbildīgu rīcību!