No šī gada 2.jūlija kultūras nama Zvejniekciems pirmā stāva rekonstrukcijas dēļ Zvejniekciema pasta nodaļas pakalpojumi būs pieejami katru darbdienu no plkst.13 līdz 14 kultūras nama otrajā stāvā. Zvejniekciema pasta nodaļa savās līdzšinējās telpās atgriezīsies pēc kultūras nama remonta. 

No 2018.gada 2.jūlija kultūras nama Zvejniekciems pirmā stāva rekonstrukcijas dēļ Zvejniekciema pasta nodaļa strādās katru darbdienu no plkst.13 līdz 14 kultūras nama otrajā stāvā, kur tiks sniegti visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Saņemot aicinājumu par sūtījuma saņemšanu, Zvejniekciema iedzīvotāji aicināti pieteikt sūtījuma saņemšanu Zvejniekciema pasta nodaļā, iepriekš zvanot pa tālruni 23281752 vai 25701973 un norādot datumu, kurā klients vēlas pasta sūtījumu saņemt. Savukārt, apmeklējot Saulkrastu pasta nodaļu Ainažu ielā 6a, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 17 un sestdienās no plkst.8 līdz 14.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c. Pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Zvejniekciema iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281752.

Jautājumu gadījumā klienti aicināti sazināties ar Latvijas Pasta klientu servisa speciālistiem pa tālruni 27008001, 67008001 vai elektroniski [email protected].

Zvejniekciema pasta nodaļa savās līdzšinējās telpās atgriezīsies pēc kultūras nama remonta.