Baltas, taisnas līnijas, neparasts mirdzums un tik tikko jūtama svaigas lakas smarža, tādas sajūtas pārņem, atverot Zvejniekciema vidusskolas sporta halles durvis.

Veicot fiziskas aktivitātes, jebkurā telpā grīdas seguma kvalitātei ir ļoti būtiska nozīme. Grīdai jābūt gan izturīgai, gan drošai un piemērotai sportiskajām aktivitātēm. Zvejniekciema vidusskolas sporta halles telpas ir ļoti pieprasītas un noslogotas, un grīdas segums ar laiku nolietojies. Ikdienā halli sportiskām nodarbībām aktīvi izmanto Zvejniekciema vidusskolas audzēkņi, kā arī novada iedzīvotāji, jo tur notiek treniņi un vingrošanas nodarbības.

Laikā, kad sporta zāle Zvejniekciema vidusskolā slēgta nodarbībām, tajā veikts grīdas seguma remonts: koka grīdas slīpēšana, pulēšana, lakošana, kā arī basketbola un volejbola laukuma līniju marķēšana. Skolas direktors Andris Dulpiņš stāsta, ka ļoti priecājas, kā šobrīd izskatās jaunais grīdas segums, tas ir drošs un piemērots sportiskajām aktivitātēm.

Pie ieejas hallē nevar nepamanīt stendu, kur novietoti apbalvojuma kausi, kā norāda direktors, sporta nodarbības uz “vecās” grīdas sniedza iespēju 20 gados izcīnīt 198 godalgoto vietu kausus! Kādus kausus un sasniegumus nākotnē piedzīvos jaunā halles grīda – rādīs laiks.

Grīdas seguma remontu Saulkrastu novada pašvaldība veica par saviem līdzekļiem, kopējās remonta izmaksas 9891.75 eiro, darbus veica SIA “Sporta halle”.