Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 25. septembrī notiks Latvijas Orientēšanās nakts 13 pilsētās: Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Siguldā, Talsos, Valmierā, Rēzeknē, Salaspilī, Vecumniekos, Cēsīs, Ikšķilē, Saulkrastos un Pļaviņās. Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 21. septembrim ( http://rogaining.lv/onakts/ ).
Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās -“Open”, “Sievietes”, “Ģimenes” un “Veterāni”.
Katrai komandai tiks piešķirta viena karte un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt Qrenteerings mobilo aplikāciju, jo atzīmēšanās kontrolpunktos, notiks nolasot QR kodus.
Aplikācija pieejama Google Play (https://bit.ly/3jeQR3z ) un Apple App Store ( https://apple.co/3aUj25 4).
Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas, sacensību centrā.
Reģistrācija un karšu saņemšana visās pilsētās 25. septembrī sāksies no plkst.18:30.
Kopīgs starts būs plkst. 20:00 un finišs 23:00.
Labākie katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit: http://rogaining.lv/onakts/ .
Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību Jāņa sēta un Latvijas Sporta federācijas padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības