No 11. līdz 13.oktobrim Vidzemes karatē kluba komanda astoņu sportistu sastāvā piedalījās vienā no lielākajiem Eiropas karatē turnīriem “XIII POLISH OPEN – INTERNATIONAL GRAND PRIX BIELSKO-BIALA”, kas norisinājās Polijā, pilsētā Bielsko-Biala. Šajā lielajā turnīrā tika reģistrēti 2370 dalībnieku no 32 valstīm.

Vidzemes karatē klubu un Saulkrastus pārstāvēja Edvards Dūcis, Maksims Halatins un Mārtiņš Druva.

Vīriešu kategorijā līdz 84 kilogramiem saulkrastietis Maksims Halatins izcīnīja 5.vietu, taču prestižajā “Open” kategorijā otrajā kārtā piekāpās sportistam no Dānijas un cīņu par medaļām neturpināja.

Edvards Dūcis un Mārtiņš Druva startēja divās vecuma grupās – savā (U14 +50kg) un vecākā (U16 -70kg). Abi puiši vecākajā grupā līdz cīņai par medaļām diemžēl netika. Savukārt ļoti labas cīņas un ne bez rezultāta tika aizvadītas savā vecuma un svara grupā (U14 +50kg). Mārtiņš D. pārliecinoši uzvarēja četras cīņas pēc kārtas, vienu zaudēja, un sestajā cīņā, kas bija par trešo vietu, guva uzvaru. Rezultātā Mārtiņam augstā 3.vieta 56 sportistu konkurencē!

Nedaudz pietrūka veiksmes E.Dūcim, sīvā cīņā pret sportistu no Ukrainas, lai tiktu otrajā kārtā.

Vēlamies apsveikt arī komandas biedrus no Alojas novada – Eduardu Dūrenu, kurš izcīnīja 2.vietu, un Mārci Skrīveli, kurš izcīnīja 3.vietu savā grupā.

Tāpat Vidzemes karatē klubs vēlas apsveikt saulkrastieti Danielu Ozolu (R.Sadikova sporta skola), kurš šajā turnīrā savā vecuma grupā (zēni līdz 16 gadiem līdz 63 kilogramiem) ieguva 5.vietu, un vecākā grupā (jaunieši līdz 18 gadiem līdz 68 kilogramiem) izcīnīja augsto 3.vietu!

Apsveicam sportistus un viņu vecākus ar augstiem rezultātiem!

Vidzemes karatē klubs saka paldies par atbalstu šajā braucienā SIA GP Holdings un Saulkrastu novada domei!

Attēlā no kreisās: treneris Kaspars Riekstiņš, Toms Rāgs (Sigulda), Mārtiņš Druva, Eduards Dūrens (Aloja), Edvards Dūcis, Liene Prikaza (Aloja), Maksims Halatins. Vidū – Mārcis Skrīvelis (Aloja).