22.08.2015. nu jau trešo gadu pēc kārtas Saulkrastos norisināsies pasākums - Ģimenes sporta diena Saulkrastos 2015. Aktivitāšu klāsts šogad būs īpaši plašs - velo sacīkstes šosejā lieliem un maziem, pludmales volejbola turnīrs, nūjošana, velo foto orientēšanās, Momyfit vingrošana jaunajiem vecākiem ar bērniem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienasta un Nacionālo bruņoto spēku paraugdemonstrējumi, jautrās stafets ģimenēm u.c.

Plašais aktivitāšu klāsts tiek veidots ar nolūku nodrošināt visām ģimenes paaudzēm interesantu dienu, kamēr tēti minās tikmēr mazie var spēlēties Ludo spēļu stūrītī vai vingrot kopā ar mammām Momyfit treneru vadībā.

Tiem, kas grib izkustēties, bet pārāk neiespringt - nūjošana būs īstā aktivitāte. Citiem vārdiem sakot, esam padomājuši gan par lieliem, gan maziem, gan jauniem, gan veciem.

Starts tiks dots jau 10:00 no rīta pašā Saulkrastu sirdī – Saules laukumā, tāpēc dalībniekus gaidīsim jau no 8:30. Diena būs gara un aktivitātēm bagāta, pēc dalības velo šosejas braucienā varēs paspēt piedalīties vēl kādā aktivitātē, piemēram velo-foto orientēšanās vai jautrajās ģimenes stafetēs.

Aicinām dalībai pasākumā reģistrēties pēc iespējas drīz, jo piesakoties ātrāk dalības maksas ir ievērojami mazākas nekā tuvojoties pasākuma norises dienai. Bērniem dalība ir bez maksas, bet svarīgi ir reģistrēties laicīgi, jo vietu skaits uz starta dažādās bērnu vecuma grupās ir ierobežots.

Ar sīkāku informāciju par pašu pasākumu un aktivitātēm var iepazīties pasākuma mājas lapā www.gimenesdiena.lv un sekojot mūsu Facebook kontam - https://www.facebook.com/gimenesdiena

Šobrīd savu dalību jau ir pieteikuši vairāk kā 100 dalībnieki un gaidām, ka to skaits tikai pieaugs. Ceram, ka pasākuma dienā uz starta dažādās disciplīnās stāsies vairāk nekā 600 dalībnieku.

Ģimenes sporta diena Saulkrastos 2015 organizē SIA Ģimenes diena

Sīkākai informācijai:

www.gimenesdiena.lv

https://www.facebook.com/gimenesdiena

[email protected]