Aicināti atsaukties novada vieglatlētikas veterāni, kas vēlētos piedalīties sacensībās kā vienota Saulkrastu komanda un saņemt atbalstu no pašvaldības. Lūdzu sūtīt informāciju uz e-pastu [email protected].

Iespēja bez maksas pārbaudīt savus spēkus ir jau 25.augustā Salaspilī, kur Salaspils sporta nama stadionā norisināsies vieglatlētikas sacensības veterāniem, kurās aicināti piedalīties tie, kurus aizrauj sports un īpaši vieglatlētika. Šīs sacensības paredzētas gan sportistiem, kuri iepriekš ir aktīvi trenējušies vieglatlētikā, gan tiem, kuri ar sportu nodarbojas hobija līmenī. Savus spēkus varēs izmēģināt šādās vieglatlētikas disciplīnās – skriešanā, tāllēkšanā, šķēpa mešanā, lodes grūšanā, augstlēkšanā, stafetē.

Atklātais Salaspils čempionāts vieglatlētikā veterāniem norisināsies 25.augustā plkst.18.30. Tajās aicinām piedalīties sievietes, kurām ir 30 gadi un vairāk, kā arī vīriešus, kuriem ir vismaz 35 gadi. Pieteikties var līdz 22. augusta pulksten 20, rakstot uz e-pastu[email protected]vai personiski iesniedzot pieteikuma anketu sporta nama administratoram. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Nolikums