No 29. maija līdz 26. jūnijam Zvejniekciema stadionā norisinājās Saulkrastu futbola čempionāts, kurā kopumā piedalījās 5 komandas no dažādām Pierīgas pilsētām. Čempionāta rezultāti aplūkojami šeit

No 29. maija līdz 26. jūnijam Zvejniekciema stadionā norisinājās Saulkrastu futbola čempionāts, kurā kopumā piedalījās 5 komandas no dažādām Pierīgas pilsētām.

Jau pēc pāris pirmajām spēlēm ļoti pārliecinoša izskatījās vietējā komanda “Baltā kāpa”, kura uzvarēja visās pamatspēlēs. Spēku ziņā līdzīga bija arī Stopiņu komanda, kura zaudēja tikai Saulkrastu komandai “Baltā kāpa”. Par 3. vietu cīnījās komandas MMA un Saulkrastu jaun​​izveidotā jauniešu komanda “Saulkrasti FC”. Kaut arī komandai “Saulkrasti FC” čempionāta sākumā neveicās, čempionāta turpinājumā tā spēja uzveikt futbola kulbu “Carnikava”. Spēlējot par 3. vietu, jauniešu komanda parādīja raksturu un sīvā cīņā piekāpās komandai MMA ar rezultātu 1:4.

Čempionāta finālā tikās “Baltā kāpa” un “Stopiņi” . Lai arī “Baltā kāpa” visu čempionāta laiku bija pārliecinoša līdere, taču fināla spēlē tā zaudēja “Stopiņu” komandai ar rezultātu 2:6.

Par labāko čempionāta spēlētāju atzina Jevgēņiju Petrovski no “Stopiņu” komandas.