Divās nedēļas nogalēs noslēdzās Saulkrastu čempionāti individuālajos sporta veidos, kas vairāku posmu garumā bija risinājušies visu gadu.

Pēdējā no 12 Saulkrastu šautriņu mešanas čempionāta posmiem piedalījās 14 sportisti. Pavisam gada laikā spēkus bija izmēģinājuši 27 darts cienītāji. Izšķirošajā posmā par uzvarētāju kļuva Jurģis Grabčiks, kas ļāva viņam uzvarēt kopvērtējumā par 1 punktu apsteidzot Ilgvaru Korni. Trešajā vietā Artis Blankenbergs.

Šogad Saulkrastu novusa čempionāta kopumā bija piedalījušies 37 cilvēki. Pēdējā posmā sacentās 23. Lai gan otro posmu pēc kārtas uzvarēja Eiropas jauniešu čempions Arvīds Reinbergs, kopvērtējumā par uzvarētāju kļuva Laimonis Užalis, par 10 punktiem apsteidzot tuvāko sekotāju Lauri Ābolu. Trešajā vietā Andris Lapsiņš. Dāmu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Dina Kriščuka, Otrajā vietā Monta Tīberga, trešajā Sanita Tīberga.

Zolītes turnīrā galvas tiesu pārāka par visiem konkurentiem un konkurentēm izrādījās Katrīne Mickāne. Viņa par 16 punktiem apsteidza tuvāko sekotāju Emīlu Birzgali, kurš kļuva par uzvarētāju kungu konkurencē. Par vienu punktu mazāk izrādījās Guntaram Johansonam, vēl par punktu atpalika un trešo vietu izcīnīja Ilvars Kornis. Dāmu konkurencē cīņā par sudraba godalgām Eva Šauriņa apsteidza Ingu Antonovu. Paldies kafejnīcai “Cietais rieksts” par atbalstu gada garumā gan par telpām, gan par vērtīgajām balvām uzvarētājiem.

Galda tenisa čempionātā jau pirms pēdējā posma kļuva skaidrs, ka uz godalgām ir palikuši tikai trīs kandidāti. Pēc sīvām pēdējā posma spēlēm kļuva skaidrs, ka šogad par čempionu kļuvis Aldis Jansons, atstājot otrajā vietā ilggadējo Saulkrastu galda tenisa līderi Ģirtu Kleinšmitu. Trešajā vietā ierindojās Uldis Sūna.