16.janvārī no 11.00 pie sporta centra

Programmā:

Sniega dienas programma:

11.00 HK "Skorpions" hokeja paraugspēle.

12.00 Dažādi uzdevumi uz sniega un ledus.

13.00 Pusdienu pauze, sildīšanās, iespēja darboties lielajā sporta zālē

13.30 Vizināšanās suņu pajūgā.

 

Darbosies kafejnīca

 

Ceturtdien un piektdien Pasaules Sniega dienas ietvaros pasākumi notiks Saulkrastu izglītības iestādēs.

 

Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls, kas dod bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, radīt patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Pasaules sniega diena ir kļuvusi jau par tradīciju, un tā norit daudzās vietās Latvijā janvāra trešajā svētdienā. Taču 17.janvāri nebūs vienīgā diena, jo vairākās vietās Latvijā Sniega dienas pasākumi norisināsies arī piektdien un sestdien, tātad trīs dienu garumā. Pasaules sniega diena kļūst par iecienītu pasākumu, un šogad tā svinēs pusapaļo jubileju, jo tiks organizēta piekto reizi.

Arī šogad kopā ar Latvijas Slēpošanas savienību Pasaules Sniega dienas pasākumus organizēs pašvaldības. Sniega diena paliek arvien populārāka, tāpēc aug gan organizatoru, gan arī dalībnieku skaits. Šogad uz Sniega dienas pasākumiem savus pieteikumus ir atsūtījuši vairāk nekā 140 pasākumu organizatori (pērn 130), bet ziemas aktivitātes plāno piedalīties aptuveni 25 000 dalībnieku, kas ir par diviem tūkstošiem vairāk nekā 2015.gadā. Šogad "Pasaules Sniega diena 2016" pasākumi norisināsies vairāk nekā pusē Latvijas pašvaldību – sešdesmit astoņās.

Pirms diviem gadiem Latvija parūpējās par lielisku sasniegumu, jo ieņēma otro vietu no ļoti daudzām valstīm. Starptautiskā Slēpošanas Federācija novērtēja mūsu valstī notikušās plašās un interesantās aktivitātes un pateicībā dāvāja vairākas ar ziemas sportu saistītas lietas (speciālas teltis, kalnu slēpošanas vārtus, dalībnieku starta numurus, finiša vārtus u.c.), kas tika nogādātas aktīvākajām skolām un pašvaldībām.

Sekojiet līdzi savas pašvaldības sporta notikumiem, kā arī apmeklējiet www.infoski.lv un piedalieties "Pasaules Sniega dienas 2016" pasākumos, lai kopīgi atzīmētu šos sniega svētkus!