Arī šī vasara nepaliks bez lieliskā Saulkrastu saulrieta skrējiena, jo arī šogad ikviens skriet gribētājs varēs izbaudīt jūras un smilšu pieskārienu.

14.jūlijā uz Saulkrastiem tiek aicināts ikviens skrējējs, gan ar draugiem, gan ar ģimeni, lai lieliski, sportiski un skaisti pavadītu Saulkrastu pludmales saulrietu. 

 

Skrējiens notiks 3 distancēs- 1 km “Saulstariņa” distance mazajiem skrējējiem (bez iepriekšējas reģistrācijas), 7 km distance “Baudītājiem” un 14 km distance “Iedegums” (dalības maksa distancēs “Baudītājiem” un “Iedegums”5 euro).Skrējiena starts un finišsJūras parkā un peldvietā “Centrs”, Ainažu ielā 13B, Saulkrastos.

Skrējiena nolikums

Tiem, kuri vēlēsies baudīt saulrietu neskrienot, būs pieejamas arī meistarklases, kurās varēs veidot daudz foršu lietu. Varat būt droši, ka būs gaidāmi vēl daudz citu aktivitāšu un pārsteigumu!

Neaizmirsti līdz 2018.gada 12.jūlija plkst 24:00 reģistrēties skrējienam, aizpildot reģistrācijas anketu.

Pasākuma rīkotāji-Saulkrastu pašvaldības iestāde “Jauniešu Māja” sadarbībā ar biedrību “Augam Latvijai” un pašvaldības aģentūru “Saulkrastu kultūras un sporta centrs”

Saulkrastu saulrieta skrējiens ir atgriezies! Tiekamies saulrietā!

Uzmanību! Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Attēli un video var tikt izmantoti mārketinga un informatīviem nolūkiem.