Jau 18.maijā arhitekts, garo distanču skrējējs un Ghetto Atlēts Dins Vecāns uzsāks īstenot Latvijā vēl nebijušu projektu, kura ietvaros 18 dienās plānots apskriet apkārt Latvijai, veicot aptuveni 100 km dienā.

 

Pirmās dienas skrējiens tiks uzsākts 18.maijā plkst. 7:00, Rīgā pie Brīvības pieminekļa, un, šķērsojot Carnikavas, Saulkrastu un Limbažu novadus, noslēgsies Salacgrīvas novadā.

Ceļš kopumā caurvīs 43 Latvijas novadus. Katrā novadā tiks izveidoti kontrolpunkti, kā arī iepriekš izziņoti aptuveni laiki un vieta, cikos un kur iedzīvotāji ir aicināti pievienoties skrējienam.

Lai ērtāk veidotu loģistiku, plānotos ieskriešanas laikus pilsētās vai ciematos, atbildētu uz jautājumiem un neskaidrībām interesentiem, kas vēlas piedalīties skrējienā, projektam ir izveidots ‘Facebook’ pasākums katrai dienai

Saīsinātā saite uz pasākumu : ej.uz/Riga-Salacgriva

Aktuālākā informācija par projektu, apskates objektiem, kontaktinformācija un cita būtiska informācija atrodama Facebook lapā “Around Latvia, Ghetto Games”. Jautājumu gadījumā ir iespējams sazināties ar projekta organizētājiem pa e-pastu: [email protected] vai tālruni: +371 29530973.