16. februārī Rīgas 15. vidusskolā norisinājās ikgadējais “RTKK čempionāts 2019”, kurš šogad pulcēja 311 sportistus no 17 Latvijas karatē klubiem. “Vidzemes Karatē Klubu” (VKK) pārstāvēja gan pieredzējuši, gan jaunākie sportisti – kopā 25 karatisti, kuri cīnījās par godalgotām vietām.

Saulkrastus pārstāvēja Edvards Dūcis, Mārtiņš Druva, Deniss Halatins, Uldis Puzulis, Roberts Ābelīts un Alise Luīze Kreitenberga. Šogad Edvards izcīnīja 1.vietu kategorijā “kumite U16 -60kg” un Mārtiņš izcīnīja 3.vietu kategorijā “kumite U16 -70kg”. Jāatzīmēt, ka abi puiši startēja pēc gadiem vecākā grupā. Kā arī savā vecuma grupā “U14 Open” abi puiši dalīja pirmo un otro vietu – M.Druva pirmais un E.Dūcis otrais. Visvecākajā zēnu grupā “16+ gadi +75kg” 3.vietu izcīnīja R.Ābelīts. Meiteņu grupā “kumite U14 -47kg” A.L. Kreitenberga, parādot ļoti labu cīņu, izcīnīja augsto 5.vietu. Alisei šīs bija tikai otrās šāda mēroga sacensības. Labas un sīvas cīņas aizvadīja arī D.Halatins un U.Puzulis. Lai arī medaļas netika izcīnītas, puiši guva ļoti labu pieredzi.

VKK šajā čempionātā – kopvērtējumā ar izcīnītām 23 medaļām – 9 zelta, 6 sudraba un 8 bronzas – ierindojās augstajā 2.vietā!

Treneri K.Riekstiņš un M.Halatins pateicas VKK sportistiem par lielisku darbu un vecākiem par atbalstu!