Lai arī, ierobežojot apmeklētāju plūsmu, Saulkrastu sporta centra durvis vēl aizvien lielākoties ir slēgtas, klātienes treniņi beidzot ir atsākušies! Piespiežot zvana pogu, administratore sporta centrā ielaiž katru individuāli pēc pieraksta.

Treneri jau atgriezušies no atvaļinājumiem un no šīs nedēļas atsākas visi grupu treniņi. To laiki gan ir mainīti, pielāgojoties jaunajiem apstākļiem – starp nodarbībām ir pus stundas pauze, lai grupas nesatiktos viena ar otru un telpasvarētu izvēdināt.

Lai nenotiktu drūzmēšanās, ģērbtuves šobrīd netiek izmantotas, jāsaģērbjas mājās. Sportisti, atnākot uz treniņu, satiekas sporta centra ārpusē un tikai pirms paša treniņa sākuma kopā ar treneri dodas iekšā sporta centrā uzreiz uz zāli, iekšā ejot nodezinficējot rokas.

Izmantojot šo situāciju, četrās sporta centra ģērbtuvēs un dušās šobrīd notiek remonts. Ārkārtējās situācijas laikā, sporta centrā veikts remonts arī noliktavā, kā arī neliels kosmētiskais remonts zālē.

Grupu treniņi drīkst notikt tikai ar trenera klātbūtni, tāpēc iedzīvotāju komandu sporta spēles vēl netiek atsāktas.

Lai pieteiktos trenažieru zāles apmeklējumam, ir jāzvana uz norādīto numuru administrācijai un jāpiesaka savs ierašanās laiks. Vienlaicīgi trenažieru zālē drīkst atrasties ne vairāk kā seši cilvēki. Trenažieru zāles ģērbtuvēs drīkst atstāt tikai virsjaku, somu vai maiņas apavus. Arī šajā gadījumā jāpārģērbjas ir mājās.

Trenažieru zālē vairs neatrodas mazais inventārs (paklāji, gumijas), tos var katrs ņemt līdzi no savām mājām. Divas reizes dienā notiek zāles dezinfikācija – no plkst. 14:00 līdz 15:00 un vakarā pēc nodarbībām.

Nu jau sporta centrs sāk domāt par pirmo pasākumu organizēšanu – 5. jūnijā notiks bezkontakta auto rallijs, kurā paredzēta auto orientēšanās pa Saulkrastiem, vienā mašīnā atrodoties ne vairāk kā 2 – 3 cilvēkiem. Visas vasaras garumā norisināsies arī QR orientēšanās, par ko sīkāka informācija sekos drīzumā.

Tiekamies pasākumos jau drīz!

📸Peteris Gertners