Kā ierasts, Saulkrastos vasara visiem ir darbīgākais laiks, arī sporta centram, un šogad it īpaši, jo mēģinām ieviest jaunus, interesantus pasākumus gan Saulkrastu iedzīvotājiem, gan viesiem. Viens no jaunumiem, ko plānojam pārvērst ikgadējā pasākumā, ir Saulkrastu novada sporta spēles, kas šogad notika 8. jūnijā.

Papildus notiek pasākumi: skriešanas seriāls „No kāpām līdz jūrai” un velosacensības „Dod pa pedāļiem”, kuru pavasara tūre jau noslēgusies, bet rudenī tiek plānots to atkārtot.

Šogad mūsu piedāvājumā būs jauninājums– dienas sporta nometnes bērniem jūlijā un augustā. Par nometnēm informācijai sekojiet līdzisporta centra Facebook lapā un Instagram kontā.

Tradicionāli, sadarbībā ar „Jauniešu māju” jūlijā notiks Saulkrastu saulrieta skrējiens. Bet augustā piedāvāsim vēl vienu jaunu pasākumu– Ģimeņu sporta dienu un rogainingu. Arī par šo pasākumu lasītājus papildus informēsim vēlāk.

Liels izaicinājums Saulkrastu sporta centram šogad ir Pierīgas pašvaldību sporta spēļu, kas notiks 28.jūnijā, rīkošana. Protams, būs arī citi tradicionālie pasākumi, piemēram, Saulkrastu čempionāts pludmales volejbolā trijos posmos un makšķerēšanas sacensības jūrā.

Līdztekus pasākumu rīkošanai sporta centra komanda nodarbojas ar ikdienas darbiem pašā centrā. Jau ir aplīmēti ar aizsargplēvi sporta zāles logi, tādējādi aizsargājot telpu no saules stariem, daļēji ir iegādāts jauns sporta inventārs un tiek plānots dušu un ģērbtuvju remonts. Vēl viena iecere– piedāvāt jaunus sporta pulciņus bērniem.

Darba sporta centrā vēl ir ļoti daudz, bet mēs redzam, ka maziem solīšiem virzāmies uz priekšu. Mēs esam vērsti uz sadarbību, tādēļ aicinām nākt ar saviem priekšlikumiem pie mums, lai kopīgi uzlabotu Saulkrastu sporta dzīvi!