Brīvdienās mūsu sportisti sacentās dažāda līmeņa sacensībās

Brīvdienās mūsu sportisti sacentās dažāda līmeņa sacensībās

Latvijas florbola čempionāta 1.līgas spēlē Saulkrastu sporta centrā daudzo skatītāju priekšā mūsējie dramatiskā cīņā pagarinājumā ar rezultātu 7 : 6 pieveica Rubene 1 florbolistus.

Tālajā Daugavpils novadā Saulkrastu basketbolisti 57 : 64 piekāpās vietējai komandai LBL3 turnīra ietvaros

Pierīgas sporta spēlēs pēc pagājušā gada triumfa mūsu zolītes meistari palika 6.vietā. Individuāli vislabāk veicās Jānim Lelim, kurš izcīnīja 2.vietu.

Līdz ar zolītes turnīra noslēgumu kļuva zināms Pierīgas sporta spēļu kopvērtējums. Šogad Saulkrastu komanda ierindojās 5.vietā. Vislabāk gada garumā bija veicies orientieristiem un zemledus makšķerniekiem, kuri izcīnīja sudraba godalgas. Trešajā vietā ierindojās mūsu šahisti. Lai gan neviena sporta veida pārstāvji neieņēma zemāku vietu kā sestā, ar to pietika tikai lai atrastos tabulas vidusdaļā (kopumā piedalījās 16 novadi).

Vietējā šautriņu mešanas čempionāta 11.posmā jau otro reizi pēc kārtas uzvarēja Atis Bialkovskis no kaimiņu novada. Šoreiz otrajā vietā Ilgvars Kornis, trešā Diāna Grabčika.

Novusa čempionāta 6.posmā par uzvarētāju kļuva jaunais debitants Arvīds Reinbergs, aiz sevis atstājot Laimoni Užali un Lauri Ābolu.