Jau par tradīciju kļuvušais skrējiens notiks 23. augustā un kā ierasts vieta paliek nemainīga – Jūras Parks. Šajā burvīgajā vietā arī tiks dots starts pirmajam skrējienam, mazajiem sportistiem līdz 14 gadu vecumam, 1 km distancē. Pasākuma laikā norisināsies dažādas aktivitātes, gan lieliem, gan maziem. Kad mazie skrējēji jau būs noskrējuši, starts tiks dots nopietnajām 7 un 14 km distancēm.

Kā pagājušajā gadā, tā arī šogad dalības maksa 7 un 14 kilometru distancē ir 5 eiro, ko būs iespējams samaksāt reģistrācijas brīdī pirms skrējiena. Nebūs nepieciešams veikt pārskaitījumu, kā tas bija pagājušo gadu, tādējādi atvieglojot dalībnieka pieteikšanos. Mazajiem un jaunajiem skrējējiem 1 kilometra distance bez maksas.

“Saulkrastu Saulrieta Skrējiens” sāksies ar reģistrāciju no plkst. 17:00-17:50 un tad pavisam drīz plkst. 18:00 savas sacensības sāks mazie skrējēji. Starts lielajiem skrējējiem tiks dots aptuveni ap plkst. 19:00.

Pašu labāko un stiprāko skrējēju apbalvošana ir plānota ap plkst. 22:00 un pasākuma oficiālās beigas ir gaidāmas ap plkst. 23:00.

Izbaudīt Saulkrastu saulrietu un piedalīties skrējienā jūs aicina “Jauniešu Māja” un Saulkrastu Sporta Centrs.

Pieteikties jūs varat, skenējot QR kodu vai ejot uz linku https://ej.uz/hs6e

Iepazīties ar nolikumu vari gan skenējot QR kodu zemāk, uz afišas, gan ŠEIT.