Vidzemes Karatē kluba sportisti veiksmīgi aizvadījuši Latvijas čempionātu!

Šī gada 23.septembrī Salaspils Sporta namā norisinājās “Latvijas Karatē WKF čempionāts 2018”. Šogad Latvijas čempionātā pulcējās 328 labākie Latvijas karatisti dažādās vecuma grupās, no 25. karatē klubiem. Vidzemes Karatē Kluba komandu pārstāvēja 19 sportisti, no kuriem 11 izcīnīja vietu uz goda pjedestāla, tajā skaitā arī Saulkrastu novada karatisti – Maksims Halatins, Edvards Dūcis un Mārtiņš Druva. Kategorijā U14 (12-13 gadi) līdz 55 kilogramiem startēja Edvards D., kurā, uzvarot divas un zaudējot vienu cīņu, izcīnīja godalgoto 3.vietu. Šajā pašā vecuma grupā, bet pēc svara smagākā kategorijā (virs 55 kilogramiem), uzvarot trīs un zaudējot vienu cīņu, Mārtiņš D. arī izcīnīja 3.vietu. Šogad par Latvijas čempionu kategorijā “vīrieši virs 84 kilogramiem” kļuva Maksims Halatins, izcīnot godalgoto 1. vietu. Pateicoties uzvarai nacionālajā čempionātā, Maksims arī izcīnīja ceļa zīmi uz gaidāmo 24. Pasaules karatē čempionātu pieaugušajiem, kas norisināsies no 6. līdz 11.novembrim Spānijas galvaspilsētā Madridē.

Kopsummā Latvijas čempionātā Vidzemes Karatē Kluba komanda izcīnīja 2 zelta, 4 sudraba un 5 bronzas medaļas, un klubu kopvērtējumā ierindojās augstajā 8.vietā. Treneris Kaspars Riekstiņš, saka lielu paldies visiem par ieguldīto darbu, cīņassparu un protams sportistu vecākiem par atbalstu! Kā arī liels paldies Saulkrastu novada domei un Saulkrastu sporta centram par ilggadējo sadarbību un palīdzību sportistu sagatavošanā!

Turpināsim trenēties vēl cītīgāk, lai nākošajos turnīros rādītu vēl augstākus rezultātus!