Projekta "Vieglatlētika vieno visus: Veni, vidi, vici" ietvaros no pirmdienas līdz piektdienai tāllēkšanā un 60 metru skrējienā sacentās Saulkrastu un Zvejniekciema vidusskolu audzēkņi, bet pieaugušie tāllēkšanā un 60 metru skrējienā sacentās sestdien un svētdien.

Rezultāti apskatāmi šeit: Sacensību rezultāti. Laureāti.

Sacensībās piedalījās 594 dalībnieki (287 sievietes un 307 vīrieši), no kuriem 268 pārstāvēja Zvejniekciema komandu, bet 326 – Saulkrastu komandu.

 

Katram sacensību dalībniekam bija iespēja izvēlēties, kuru komandu – Saulkrastus vai Zvejniekciemu, pārstāvēt ar saviem rezultātiem. Komandu sacensībās ar 604 punktiem Saulkrastu komandai otrā vieta, bet Zvejniekciema komandai ar 681 punktu – pirmā vieta.

 

Svētdien, 18. septembrī, plkst. 17.00 notika uzvarētāju apbalvošana, kuras ietvaros tika izdalīti 32 kausi un t-krekli, kā arī 96 medaļas. Veni Vidi Vici!

 

Liels paldies Saulkrastu un Zvejniekciema vidusskolu pedagogiem – Simonai Rozītei, Dzintrai Rēķei, Dzidrai Dulpiņai un Gunāram Lācim, kā arī Saulkrastu un Zvejniekciema vidusskolu audzēkņiem un visiem, kuri piedalījās sacensībās!

 

Projektam līdzfinansējums saņemts no Latvijas Olimpiskās komitejas kompānijas Coca-Cola programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” ietvaros.