Svētdien, 28.maijā, notiks Saulkrastu uzņēmēju biedrības (SUB) organizēts Saulkrastus izzinošs un uzņēmējus popularizējošs pasākums “Saulkrasti ierauj!”

Piedalies aizraujošā aktivitātē pats, iesaisti draugus un ģimeni!

Noteikumi:

  1. 2017. gada 28. maijā, laikaposmā no plkst. 10.00 – 18.00 apmeklē kartē norādītos kontrolpunktus – aktīvākos Saulkrastu uzņēmumus. Karti var iegūt kafejnīcā “Cietais rieksts” unTūrisma informācijas centrā.
  2. Katrā kontrolpunktā izturi uzņēmēja uzdoto pārbaudījumu, saņem atzīmi uz kartes, ka esi pie uzņēmēja bijis un pārbaudījumu godam izturējis.
  3. Atstāj pozitīvu iespaidu uz uzņēmēju (ar aktivitāti, atraktivitāti, tērpu, draugu vai ģimenes loka kuplumu, vecumu – citādi, kā izdomā), lai uzņēmējs tieši Tevi izvēlas kā veicināšanas balvas saņēmēju. No katra uzņēmuma pa vienai veicināšanas balvai!
  4. Nodod ar uzņēmēju zīmogiem vai atzīmēm aizpildīto lapu līdz 2017. gada 28.maija plkst. 19.00 kafejnīcā “Cietais rieksts”- pārliecinies, ka visos kontrolpunktos esi saņēmis uzņēmēja zīmogu vai atzīmi, apakšā pieraksti savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru
  5. Izlozes kārtībā laimē uzvarētāju lielo balvu, ko būs sarūpējuši visi uzņēmēji, kas piedalās “Saulkrasti ierauj!”

Neskaidrību gadījumā info pat tālr.:22079570.

Pilna informācija: facebook.com/saulkrastuuznemejubiedriba