Latvijas Lauku tūrisma asociācija “Lauku ceļotājs” 27. – 28. aprīlī aicina uz starptautisku Baltijas jūras piekrastes tūrisma konferenci, lai diskutētu par Baltijas jūras piekrastes attīstību un radītu jaunus un demokrātiskus tūrisma attīstības priekšlikumus.

Konferences programma ietver tādas tēmas kā piekrastes plānojums Latvijas jūras piekrastei, Latvijas un Igaunijas piekrastes tūrisma attīstības stratēģiskais redzējums, tendences pārgājienu maršrutos un to plānošanā Eiropā un pasaulē, Igaunijas un Zviedrijas pieredze, veidojot garas distances pārgājienu maršrutus. Iepazīstināsim ar jauno Igaunijas-Latvijas projekta “Kājāmgājēju maršruts gar Baltijas jūru Latvijā un Igaunijā” iecerēm 2017.-2020. gadam, veidojot vairāk kā 1000km garu maršrutu gar mūsu Baltijas jūras piekrasti, kas iekļausies Eiropas kājāmgājēju maršrutu tīklā E9. Konferences otrajā dienā ir paredzēts gūt praktisku pieredzi, dabā apsekojot Saulkrastu Balto kāpu un jūras piekrasti vides un tūrisma ekspertu pavadībā.

Lektoru vidū būs gan Latvijas, Zviedrijas, Dānijas un Igaunijas tūrisma nozares profesionāļi, gan Latvijas un Igaunijas valsts un pašvaldību pārstāvji, lai kopīgi diskutētu par piekrastes attīstību iedzīvotāju un tūristu interesēm.

Konference norisināsies Jūrmalā un Carnikavā. Otrajā konferences dienā nokļūsim Saulkrastos un Carnikavā ar autobusu. Tāpat konferences apmeklētājiem, kuri izvēlēsies apmeklēt abas konferences dienas, vairākās Jūrmalas viesnīcās ir pieejamas īpašas cenas nakšņošanai. Dalība konferencē ir bez maksas

Pieteikšanās konferencei līdz š.g. 10. aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu: http://ej.uz/93fk

Īpaši aicināti uzņēmēji, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas un entuziasti, kas darbojas jūras piekrastē vai tās tuvumā.

Plašāka informācija par konferenci un programma ir apskatāma šeit: http://ej.uz/fq73 Jautājumu gadījumā droši rakstiet: [email protected] vai +371 28888760; 67617600 “Lauku ceļotājs”.