Reizi gadā nelielā Vidzemes pilsētiņa Ērgļi kļūst par īstu galvaspilsētu – tūrisma galvaspilsētu, jo tajā noris lielais tūrisma salidojums. Šoreiz to apmeklēja arī Saulkrastu tūrisma informācijas centra pārstāvji.

Šogad visas aktivitātes tika vērstas uz došanos dabā un aktīvo atpūtu. Šāds salidojums norisinās jau trešo reizi, to organizē Māris Olte, kurš pats ir kaislīgs aktīva dzīvesveida piekritējs.

Pasākums pulcēja kuplu apmeklētāju loku. Pasākumu vēl iespaidīgāku padarīja līdzās noritošās “Stirnu buka” sacensības – “ Ērgļu Stacijas Stirnu Buks”.
Pasākuma apmeklētāji bija gan interesenti, kas vēlējās izbaudīt kādu no piedāvātajiem pakalpojumiem – organizēti rīkotiem dažādas grūtības pārgājieniem, laivu vai velo braucieniem, gan tūrisma profesionāļi, kuri bija ieradušies dalīties ar savām zināšanām un smelties jaunas no citu pieredzes.

Pasākuma laikā notika gan lekcijas, gan meistarklases par aktīvā tūrisma produkta veidošanu un pieredzes stāstiem. Kā viens no galvenajiem pasākuma viesiem bija Kārlis Bardelis, kurš dalījās ar savu unikālo pieredzi, šķērsojot gan Atlantijas, gan Kluso okeānu airu laivā.

Saulkrastu tūrisma informācijas centra pārstāji guva pieredzi aktīvā tūrisma organizēšanā, kas arī veicinās kopēju piedāvājumu veidošanu.