Šodien, 6. jūlijā, Saulkrastu Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, nodrošinot publikāciju par tēmu “Galamērķi atpūtai jūras krastā Latvijā”, uzņēma Igaunijas žurnāla “Naisteleht” darba komandu, žurnālisti Liinu Metskulu un fotogrāfu Martinu Ahvenu, kas veidos rakstu igauņu izdevumam par Saulkrastu pilsētu.

 

Vizītes laikā igauņu viesi baudīja pusdienas pludmales bārā “Costa del Sol”, kur neformālā gaisotnē tikās ar Saulkrastu Tūrisma informācijas centra darbiniekiem un domes sabiedriskajām attiecībām.

Tikšanās laikā igauņu žurnāliste pauda atzinīgus vārdus par iespēju izbaudīt Saulkrastu pilsētu, ieelpot svaigo kāpu gaisu un sajust īpašo sajūtu sevī, ko sniedz pilsēta, kas dzīvo Saules ritmā.

Delegācija apmeklēs Balto kāpu, izstaigās Saulrieta taku un apmeklēs Velosipēdu muzeju, vakariņas ieturēs “Tower Cafe” un nakšņos viesnīcā “Pine Resort”.

Papildu informācija par žurnālu – tas ir viens no vadošajiem dzīvesstila žurnāliem Igaunijā, kas tiek publicēts reizi nedēļā.

Foto no kreisās domes sabiedrisko attiecību speciālistes Baiba Stjade un Asnate Rancāne, fotogrāfs Martins Ahvens, žurnāliste Liina Metskula un Saulkrastu Tūrisma informācijas centra vadītāja Elza Zuntnere.