Noslēdzoties ārkārtas stāvoklim valstī, Saulkrastu tūrisma informācijas centrs jeb Visit Saulkrasti šonedēļ ver vaļā durvis apmeklētājiem. Kā ierasts TIC jūnijā, jūlijā un augustā darbosies pēc vasaras darba laika katru dienu no plkst. 9:45 līdz plkst. 18:15.

Ievērojot visus drošības pasākumus, telpās ir izvietotas plastikāta aizsargbarjeras, norobežojošās lentas un norādes zīmes, kas palīdz ievērot divu metru distanci, kā arī informācijas centra telpās vienlaikus drīkstēs atrasties ne vairāk par četrām personām.

“Ar patiesu prieku veram TIC durvis pēc ārkārtas stāvokļa noslēgšanās. Jau bijām sailgojušās pēc komunikācijas klātienē ar TIC viesiem. Tāpēc jo īpaši priecājamies, ka vakardien, centrs jau bija apmeklētāju pilns. Nāca gan vietējie iedzīvotāji, gan viesi no citām Latvijas pilsētām, kā arī bija vairāki pāri no Lietuvas. Kā jau ierasts, tika jautāts par naktsmītnēm, pirkti suvenīri un izrādīta pastiprināta interese par velo maršrutiem un velo celiņiem.” stāsta tūrisma speciāliste Elza Zuntnere.

Seko līdzi jaunumiem tūrismā Visit SaulkrastiFacebook un Instagram kontos, kā arī atjauninātajā mājas lapāwww.visitsaulkrasti.lv.

Foto Pēteris Gertners