Labdien, paldies par nūdistu pludmales uzskates materiālu – gaumīgs un saprotams! Bet jautājumi šoreiz atgriežoties pie skolu reformas virzības. Cik man saprotams, 29. jūlija sēdē tika nolemts, ka šāda reforma būs. Šobrīd tikai notiks diskusijas par tās formātu. Vēlējos noskaidrot pāris jautājumus, lai man būtu iespēja sagatavoties argumentētai diskusijai publiskās apspriešanas laikā, tāpēc atbildi, kas tikai norāda, ka publiskās apspriešanas laikā uzklausīsim visus ieteikumus, lūgšu man nesniegt.

1) Vēlējos noskaidrot tiešo iemeslu, kāpēc šāda reorganizācija ir nepieciešama vispār. Vai tas ir primāri, lai pagarinātu Zvejniekciema skolas akreditāciju, kā izskanēja 29.jūlija sēdē? Ja tā, tad kāpēc Zvejniekciema skola nespēj iegūt akreditāciju bez šīs reorganizācijas? Vai ir vēl citi pamatojumi šādas reorganizācijas nepieciešamībai?

2) Kas tiek plānots mazās skolas telpās? Esmu dzirdējusi, ka tur tiek plānots ierīkot Mūzikas un Mākslas skolu, vai tas ir tiesa? Ja, jā, tad, kāpēc Mūzikas un Mākslas skolai netiek attīstītas BalticInn telpas, kas, ja pareizi atceros, tika iegādātas ar šādu mērķi? Vai arī, kaut vai pārvietot Mūzikas un Mākslas skolu uz Zvejniekciema skolas telpām, jo cik saprotu, tur ir pietiekami daudz vietas, un tomēr, saglabāt abas sākumskolas esošā formātā (kaut vai zem viena nosaukuma). Vai tomēr mazās skolas telpām ir cits plāns?

3) nesaistīts jautājums, kāpēc ārkārtas sēdes netiek translētas Facebook?

Cieņā!