Labdien! Pagājušo piektdien(24.04.2020) pēcpusdienā novēroju, ka stāvlaukumā Katrīnbāde, Saulkrastos, Rīgas ielā 75a notiek aktīva pulcēšanās, kāda nebija novērota visu nedēļu. Kas tas bija pa pasākumu? Vai tas bija saskaņots ar Saulkrastu pašvaldību? Vai pandēmijas laikā Saulkrastu pašvaldība atbalsta šādu spontānu pulcēšanos vienkopus? Tāpat novēroju, ka laukumā netiek nedz kontrolēta, ne ievērota distancēšanās, kuru nosaka likumi.
Vai Saulkrastu Pašvaldības policija bija spējīga konstatēt šos pārkāpumus? Ja nē, tad kas viņiem liedza šo pārkāpumu konstatēt?
Tāpat sniegt pašvaldībai juridiski korektu paskaidrojumu, ja pulcēšanās un distancēšanās ignorēšana ir bijusi “likumīga”, tad ar ko šī pulcēšanās ir bijusi atšķirīga no piemēram Dievnama apmeklējuma, vingrošanas nodarbībām sporta stadionā, citiem pasākumiem brīvdabā, kas ir pašlaik stingri aizliegti ar likumu?
Kādas ir turpmākās darbības, ja tiek konstatēta atkārtota pulcēšanās un distancēšanās neievērošana stāvlaukumā Saulkrastos, Rīgas ielā 75a. Vai veikt videomateriālu un foto uzņemšanu un to iesniegt Policijā, Televīzijā vai kādi ir jūsu ieteikumi?