Labdien !
Ar lielu sapratni izsturos pret Nacionālo bruņoto spēku ( NBS) mācībām,kas notiek Ādažu poligonā. Mums kā Saulkrastu novada iedzīvotājiem jau ir pierastas NBS aktivitātes ,trokšņa līmeņa pārsniegšana un vibrācijas, kas rodas pēc lādiņu izlādes līdz plkst. 22:00, ņemot vērā Ādažu poligona tuvumu.
Bet pēdējo dienu laikā pēc pulkstens 23:00 tiek novērotas pastiprinātas NBS aktivitātes Ādažu poligonā, kas traucē Saulkrastu novada iedzīvotāju nakts mieru. Piemēram, naktī no 02.10. uz 03.10 pulksten 2:00 (naktī) tika uzklausīti neskaitāmi artilērijas lādiņu šāviņi un mājas drebošie logi.
Vai Saulkrastu novada pašvaldība ir informēta par šāda veida aktivitātām? Vai Saulkrastu novada pašvaldība ir informējusi tās iedzīvotājus par šādiem NBS plānotajām aktivitātēm? Vai šāda veida aktivitātes pēc plkst. 23:00, kas traucē iedzīvotāju naktsmieru (ieskaitot raudošos bērnus nakts vidū, kas pamodušies no NBS trokšņošanas un vecu cilvēku biedēšanas par kara stāvokļa iestāšanos) nav cilvēktiesību pārkāpums ? Kas tiks darīts, lai uzlabotu situāciju un iedzīvotāju labsajūtu nakts stundās ?