Paldies,par iepriekš atbildēto,nepilnīgo atbildi.Rakstu,jautāju atkārtoti:par ciema Roze grants ceļiem.Es saprotu,ka ir radies konflikts,starp “Sadales tīklu” un “Latvijas valsts ceļi”,bet ciemā Roze grants ceļi pieder Jums,pašvaldībai.Kāpēc tie netiek uzturēti kā ir jābūt pēc likuma?Proti, nomaļu grunts uzauguma noņemšanu,aizvedot uz atbērtni vai izlīdzinot uz vietas!
Kā redzu,šobrīd notiek Meliorācijas darbi,liels Paldies par to,bet kāpēc tikai ciemā Roze,no mājas nr.63-119? Un kā ir ar posmu,kur ir info dēlis,Rozes plānojums?Līdz mājai nr.63?Paskatieties uz vietas,kas notiek ar apmalēm labā pusē,iebraucot..visas ir aizaugušas,ūdens no ceļiem nenotek,peļķes paliek,bedres veidojas.
Grants ceļā šķembu iestrāde bedrēs vispār nav veikta pedējos 2,5 gadus! Tam tak līdzekļi tiek piešķirti,kāpēc darbu neizdara?
Atgādināsu,ka ciema Roze zemes ceļš ir grants,D klases ceļš,un grants segumam jābūt līdzenam, bez bedrēm, šķērsviļņiem, risām, vaļņiem, vaļējiem akmeņiem, kas lielāki par 70mm, un vaļējām velēnām. Sķērsslīpumam jābūt 3-5%. Uudens novadīšana no nomalēm un seguma nedrīkst tikt traucēta. Atklātie trūkumi jānovērš. Tas viss nav izdarīts,nu jau 2.5gadus ciemā Roze. Paldies,Lillija.