Labdien, prieks, ka Saulkrasti attīstīta vietas, kur bērniem nodarboties (skeitparks un velotrase), tomēr vērojot procesus rodas jautājumi par prioritātēm.

Kāpēc Saulkrastu pašvaldība izvēlas atbalstīt jauna centra (Sporta un ģimeņu centrs) izveidi, ja nespēj nodrošināt jau esošas iestādes Mūzikas un Mākslas skolas telpas? Baltic Inn telpās izveidotais centrs, neapšaubu, ka ir nepieciešams, bet vispirms jāparūpējas par tiem, kur jau var apzināt, cik bērniem tas ir nepieciešams, pēc tam var domāt par jaunu centru izveidi. Tātad atkārtošu jautājumu: kāpēc šāda izvēle par labu jaunam centram, kādas ir tā unikālās veiktās pašvaldības funkcijas, kas jau netiek veiktas Sporta centrā, Sociālajā dienestā vai jauniešu mājā?

Norādīšu, ka komunikācija par šī centra izveidi un nepieciešamību (un patiesībā par daudziem citiem jautājumiem) ar pašvaldības iedzīvotājiem ir zem jebkuras kritikas. Esmu novērojusi, ka pašvaldība tikai pilda pieņemtos lēmumus, nepaskaidrojot kāpēc tas ir vajadzīgs. Kā arī rodas iespaids, ka pašvaldība atbalsta pārsvarā koalīcijas deputātu ambīcijas. Mūzikas un Mākslas skola vadība, kas nav saistīta ar koalīciju, ir palikusi bešā.

Paldies!