Aprīlī Saulkrastu pašvaldības policijas darbinieki ir saņēmuši 56 izsaukumus, par dažādiem pārkāpumiem aizturētas 5 personas, 2 personas nogādātas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu policijas iecirknī tālāku darbību veikšanai, trīs personas savā dzīvesvietā.

Sastādīti 26 administratīvā pārkāpuma protokoli, 5 protokoli par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpšanu, 16 protokoli par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, 2 protokoli par nenoslēgtu līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju, 2 protokoli par alkoholisko dzērienu lietošana sabiedriskā vietā, viens protokols par teritorijas un piegulošās teritorijas nesakopšanu.

Uzsāktas 13 administratīvā pārkāpuma lietvedības – par līgumu nenoslēgšanu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju, par mājas istabas dzīvnieku labturības noteikumu neievērošanu, par teritorijas nesakopšanu un par ēku numuru vai nosaukumu plākšņu neizvietošanu pie nekustamā īpašuma.

Vienā gadījumā izsaukti dzīvnieku patversmes „Mežavairogi” darbinieki, lai sniegtu palīdzību cietušiem vai bojā gājušiem dzīvniekiem.