Jūnijā Saulkrastu pašvaldības policijas darbinieki ir saņēmuši 85 izsaukumus, par dažādiem pārkāpumiem aizturētas 16 personas, 7 personas tika nogādātas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu policijas iecirknī tālāku darbību veikšanai, 8 personas savā dzīvesvietā un viena persona nodota Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta brigādei.

 

Sastādīti 72 administratīvā pārkāpuma protokoli, 15 protokoli par alkoholisko dzērienu lietošana sabiedriskā vietā un atrašanos sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī, 8 protokoli par smēķēšanas ierobežojumu pārkāpšanu, 2 par sīko huligānismu, 14 par teritorijas vai piegulošās teritorijas nesakopšanu un 29 par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, 1 par nenoslēgtu līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju, 1 par nesaskaņotu reklāmas izvietošanu un 2 par mājas dzīvnieku labturības noteikumu pārkāpšanu.

 

Uzsākta 21 administratīvā pārkāpuma lietvedība – par nenoslēgtu līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju, par dzīvnieku labturības noteikumu pārkāpšanu un par nekustamā īpašuma sakopšanu.

 

5 gadījumos izsaukti dzīvnieku patversmes „Ulubele” darbinieki lai sniegtu palīdzību cietušiem vai bojā gājušiem dzīvniekiem.