Novembrī Saulkrastu pašvaldības policijas darbinieki ir saņēmuši 62 izsaukumus. 12 gadījumos policijas palīdzība bija nepieciešama ģimenes konfliktos, un sešos gadījumos palīdzība bija nepieciešama citiem dienestiem. Piecas personas aizturētas un nogādātas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu policijas iecirknī tālāku darbību veikšanai. Sniegta palīdzība divām krīzes situācijā nonākušām personām.

Uzrakstīti 30administratīvā pārkāpuma protokoli: 12protokoli par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, septiņi– par gājēju noteikto pienākumu pārkāpšanu, astoņi– par nekustamo īpašumu uzturēšanas noteikumos ietverto normu pārkāpumiem un trīs par citiem pārkāpumiem.

Uzsāktas 14administratīvā pārkāpuma lietvedības– par atkritumu apsaimniekošanas noteikumu pārkāpšanu, par dzīvnieku labturīgas noteikumu pārkāpšanu un nekustamo īpašumu uzturēšanas noteikumos ietverto normu pārkāpšanu. Trijos gadījumos pašvaldības policijas darbinieki nodevuši Valsts policijas Ceļu policijai personas, kuras savas automašīnas vadījušas alkohola reibuma stāvoklī. Piecos gadījumos izsaukti dzīvnieku patversmes „Mežavairogi” darbinieki, lai palīdzētu cietušajiem vai savāktu bojā gājušos dzīvniekus.