Šogad atkal ir pieejamas brīvas darba vietas jauniešiem/tēm Nīderlandē no 17. gadiem. Darba sākums jūnijs, jūlijs. Ilgums 6-9 nedēļas: dārzkopībā, lauksaimniecībā. Alga no 1500 (7,86 eur/st) līdz 1900 (9,82 eur/st) eur/mēn. Izmaksā ik nedēļu. Darba devējs vidēji nodrošina 35 – 48 st/ned. Dzīvesvieta un transports uz/no darbu nodrošināts. Pozitīvi, ja ir B autovadītāja apliecība. Nepieciešama angļu valodas sarunvaloda. Darbs ir gan uz lauka, gan siltumnīcās pie ziediem un dārzeņiem.

Pastāvīgs, ilgstošs darbs konditorejas fabrikā, Nīderlandē (kūkas, keksi un tml.). Darbs stabili 5 dienas nedēļā no 07.00-16.00. Alga no 1700eur/mēnesī (no 10,25 eur/h). Produkcijas pakošana, darbs ar iekārtām, mīklas sagatavošana uc. pienākumi saistībā ar amatu. Dzīvesvieta, transports uz darbu nodrošināts. Iepriekšējā pieredze nav nepieciešama. Kandidātiem vajadzīgas angļu sarunvalodas zināšanas un vēlēšanās strādāt ilgtermiņā. B kat. tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darbs dažādās fabrikās Nīderlandē sievietēm / vīriešiem/ pāriem: konditorejas izstrādājumi, gaļas produkcija, auto detaļas, uc. pakošanas, šķirošanas darbi, kvalitātes kontrole, darbs ar iekārtām, elektroiekrāvēju u.c. pienākumi saistībā ar amatu. Algas sākot no 9.69 eur/h ( 1750 eur/mēn). Dzīvesvieta, transports, nodrošināts. Kandidātiem nepiecešama angļu sarunvaloda, kā arī vēlme strādāt ilgtermiņā, kvalitatīvi, būt gatavam izpildīt normas.

Darbs bruģētājam Nīderlandē. Alga 10,00 – 13,00 EUR/stundā neto (1700 – 2200 eur/mēn pēc visiem atskaitījumiem.) Nodrošināta dzīvesvieta, automašīna, veselības aprūpe. Kompensācija ceļa izdevumiem uz Nīderlandi 150 Eur apmērā, kā arī bezmaksas nogādāšana no lidostas līdz dzīvesvietai. Prasības kandidātiem – labas angļu valodas zināšanas, autovadītāja apliecība un pieredze bruģēšanas darbos.

Darbam Nīderlandē nepieciešami darbinieki lauksaimniecības sfērā. Atalgojums 9,82 Eur/h (no 1660 Eur mēnesī ). Alga katru nedēļu. Darbs dārzkopībā – gan siltumnīcās, gan uz lauka. Darba devējs nodrošina ar 40 darba stundām nedēļā, dzīvesvietu un transportu uz darbu. Nepieciešamas angļu sarunvalodas zināšanas un B kategorijas auto vadītāja apliecība.

Darbam Nīderlandē meklē metinātājus TIG, MIG, MAG. Atalgojums no 11 – 13 Eur stundā, nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā, pieejamas virsstundas (no 2000 eur mēnesī). Darba uzsākšana pēc iespējas ātrāk. Nodrošināta dzīvesvieta, automašīna un veselības aprūpe. Prasības kandidātiem – prasme metināt ar TIG, MIG, MAG, prasme lasīt rasējumus un strādāt pastāvīgi. Labas angļu valodas zināšanas.

Tālrunis uzziņām un jautājumiem: 20140120 epasts: [email protected]
Nordic Staff SIA
Liepāja, Pasta 4
Rīga, Lāčplēša 37
Daugavpils, Saules 15

<a href="//www.nordicstaff.lv" rel="nofollow">www.nordicstaff.lv</a>
<a href="//http://www.draugiem.lv/sianordicstaff/" rel="nofollow">http://www.draugiem.lv/sianordicstaff/</a>
<a href="//https://www.facebook.com/NordicStaff.Latvia/" rel="nofollow">https://www.facebook.com/NordicStaff.Latvia/</a>