Saulkrastu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis”

aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1 slodze)

PIRMSSKOLAS IESTĀDES MĀSU

Galvenie amata pienākumi:

  • organizēt, kontrolēt un nodrošināt kompleksos pasākumus bērnu dzīvības un veselības aizsardzībā;
  • sanitāro un higiēnas normu pārzināšana un ievērošana;
  • aizpildīt medicīnisko dokumentāciju;
  • sniegt neatliekamo medicīnisko palīdzību;
  • piedalīties ikdienas ēdienkartes – pieprasījuma sastādīšanā utt. prasību kontrole.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā vai vidējā speciālā medicīniskā izglītība;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • precizitāte un atbildības sajūta;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes.

Piedāvājam:

  • darba algu no 565 EUR;
  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi „Pirmsskolas iestādes māsa” sūtīt līdz 2018.gada 17.augustam uz e-pastu bernudarzs.rukitis@saulkrasti.lv vai pa pastu Stirnu iela 23, Saulkrasti, LV-2160.

Sīkāka informācija pa tālruni 26413906.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.