Saulkrastu novada dome
(reģ.Nr.90000068680)

aicina darbā
REMONTSTRĀNIEKU
Novada attīstības nodaļā
(profesijas kods 9313 02)

Amata pienākumi:

  • nodrošināt un veikt pašvaldības īpašumā esošo ēku un teritorijas pārvaldīšanu, apsaimniekošanu un uzturēšanu kārtībā;
  • nodrošināt iekārtu un inventāra tehnisko stāvokli un to darbības atbilstību noteiktajiem tehniskajiem parametriem;
  • nodrošināt operatīvu bojātā inventāra, elektrotīkla, ūdensvada un kanalizācijas, apkures sistēmas bojājumu novēršanu un remontu;
  • patstāvīgi veikt iekšējo telpu un inventāra remontdarbus, kuriem nav nepieciešama speciāla kvalifikācija;
  • veikt teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus
  • darbs ar meža un dārza tehniku, pļaujmašīnu, motorzāģi, krūmgriezi- trimeri.

Prasības pretendentam:

  • vidējā speciālā izglītība;
  • darba pieredze ēku un teritorijas apsaimniekošanā;
  • prasmes un iemaņas darbā ar tehniskām ierīcēm un darba rīkiem;
  • spēja patstāvīgi plānot, organizēt savu darbu;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • augsta atbildības sajūta, iniciatīva un prasme strādāt komandā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Darba slodze: pilns darba laiks.

Piedāvājam:

  • atalgojumu bruto 747.00euro;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Pretendentus aicinām līdz 2020.gada 3.jūnijam pieteikties, iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi „Remontstrādnieks” sūtot uz e-pastu [email protected] vai pa pastu: Saulkrastu novada dome, Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada dome informē, ka:

  1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;
  2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada dome, kontaktinformācija: Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV 2160, tālrunis 67142529.