Saulkrastu novada dome

(reģistrācijas numurs 90000068680)

aicina darbā

Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītāju

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot, vadīt un koordinēt Informācijas tehnoloģiju nodaļas ikdienas darbu;
  • vadīt un organizēt informācijas tehnoloģiju (turpmāk- IT) ierīkošanu un lietotāju apmācību;
  • nodrošināt Informācijas sistēmu (turpmāk – IS) drošību, lietotāju tiesību piešķiršanu, anulēšanu un uzskaiti;
  • plānot un koordinēt sistēmu funkcionēšanu, analizēt nepieciešamos uzlabojumus, novērtēt iespējamos risinājumus;
  • integrēt dažādas sistēmas, risināt ar savietojamību saistītās problēmas;
  • pārraudzīt IT drošības sistēmas;
  • nodrošināt drošības pārvaldības sistēmas atbilstību IT nozares normatīvajos aktos noteiktajām prasībām, kā arī nozares starptautiskajiem normatīvajiem aktiem;
  • izstrādāt informācijas drošības pārvaldības īstermiņa un ilgtermiņa plānus;
  • organizēt programmatūras licenču iegādi;
  • vadīt IT pakalpojumu pārvaldības procesus;
  • izstrādāt plānus, nodrošināt datora datnes pret nejaušu vai neatļautu piekļuvi, iznīcināšanu vai izpaušanu un nodrošināt datu apstrādi ārkārtas situācijās;
  • uzlabot serveru un tīklu efektivitāti;
  • veikt riska novērtējumu un testēt datu apstrādes sistēmu, nodrošināt tās darbību un drošības pasākumus;
  • pārraudzīt ar IS drošību saistīto iekšējo normatīvo aktu ieviešanu un ievērošanu, kā arī pārraudzīt to ārējo normatīvo aktu ievērošanu, kuri attiecas uz IS jomu;
  • piedalīties ar IS drošību saistītajos projektos, IS risku analīzes veikšanā, sniegt pilnveides ieteikumus un pārraudzīt to īstenošanu, veikt darbinieku izglītošanu IS drošības jomā;
  • piedalīties ar pārraugāmo nozari saistītu iekšējo noteikumu, nolikumu un instrukciju izstrādē;
  • plānot IT nepieciešamos finanšu līdzekļus, kontrolēt un nodrošināt racionālu finanšu līdzekļu izlietošanu

Prasības pretendentam:

  • augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā;
  • pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā;
  • prasme veikt programmatūras uzstādīšanu;
  • pārzināt darbā lietojamo tehnisko līdzekļu uzbūvi, darbības principus, lietošanas noteikumus;
  • pamatzināšanas finanšu plānošanas jomā;
  • prasme pastāvīgi pieņemt lēmumus, noteikt prioritātes, ievērot termiņus;
  • teicamas datorlietotāja prasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Piedāvājam:

  • Interesantu un atbildīgu darbu pašvaldībā
  • Atalgojumu bruto 1438 euro
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām)

Motivētu pieteikumu un CV ar norādi „Konkursam uz IT nodaļas vadītāja amatu” līdz 2019. gada 28.jūlijam sūtīt uz e- pastu personals@saulkrasti.lv vai pa pastu Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160 vai iesniegt personīgi Saulkrastu novada domes Lietvedības un personāla nodaļā 107.kabinetā domes darba laikā.

Tālrunis uzziņām 67142508