Zvejniekciema vidusskola

(reģistrācijas Nr. 4313901120)

aicina darbā

vispārējās vidējās izglītības angļu valodas skolotāju

( profesijas kods 2330 01)

Amata pienākumi: īstenot izglītības programmu mācību priekšmetā ANGĻU VALODA atbilstoši Valsts izglītības standartam.

Prasības pretendentam:

  • Izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumu Nr.569 “ Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;

Darba slodze: viena pilna darba slodze (30 mācību stundas nedēļā)

Atalgojums: sākot no 750,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas) par 1 pilnu darba slodzi

Darba līgums: Uz nenoteiktu laiku

Piedāvājam:

  • Iespēju radošu un inovatīvu ideju realizācijai skolas komandas darbā;
  • Profesionālās kompetences pilnveides un izaugsmes iespējas;
  • Sociālās garantijas ( veselības apdrošināšana ( pēc pārbaudes termiņa beigām), atvaļinājuma pabalsts u.c.).

Pretendentus aicinām pieteikties līdz 2019.gada 1.augustam :

iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu(CV) ar norādi “Vispārējās vidējās izglītības angļu valodas skolotāja vakancei” sūtot uz e-pastu: zvskola@saulkrasti.lv, andris.dulpins@saulkrasti.lv, pa pastu: Zvejniekciema vidusskola, Atpūtas iela 1, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads, LV-2161 vai iesniegt personīgi Zvejniekciema vidusskolas administrācijai darba dienās no plkst. 8.00 līdz 16.00.

Tālrunis informācijai: 67954037, 29568443.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu informējam, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.