Ja vēlaties pievienoties Latvijas Samariešu apvienības kolektīvam, strādāt vienā no lielākajām nevalstiskajām organizācijām Latvijā, piesakieties aktuālajām vakancēm vai rakstiet uz adresi samariesi@samariesi.lv, norādot savu kvalifikāciju, pieredzi un vēlamo amatu. Piemērotas vakances gadījumā mēs ar Jums sazināsimies.

Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, reģ. Nr. 40008001803,dienests “Samariešu atbalsts mājās”steidzami aicina darbā aprūpētāju Saulkrastu novadā uz nepilnu vai pilnu slodzi.

Darba pienākumi:

Nodrošināt klientu ikdienas sociālo aprūpi mājās un ar to saistītās darbības

(personiskā aprūpe, malkas ienešana, produktu piegāde u.c.), nepieciešamības gadījumā nokļūšanai pie aprūpējamā izmantojot dienesta aprūpes transporta līdzekli vai personisko automašīnu.

Piedāvājam:

  • Sociālās garantijas
  • Stabilu atalgojumu (700 eiro pirms nodokļu nomaksas)
  • Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu
  • Apmācības darba pienākumu apguvei

Prasības:

  • vidējā/profesionālā vidējā izglītība, vēlama pieredze aprūpes darbā
  • B kategorijas autovadītāja apliecība obligāta, vēlama arī personiskā automašīna
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu
  • Prasme organizēt darba procesu
  • Labas komunikācijas spējas, iejūtība
  • Spēja strādāt patstāvīgi
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte

CV lūdzamlīdz 2021. gada 20.maijamsūtīt uz e-pastu: aprupesdarbi@samariesi.lv

Kontakttālrunis uzziņām: 25691392 (Sandra Kārkliņa).