Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Cits

  31.03.2020

  Skatos, ka Saulkrasti vēl arvien uzvedas kā sūnu ciems lai neteiktu vairāk! Un par to jau vairākikārtīgi šeit rakstīts! Un nu te arī jaunakais pierādījums. Saulkrastu pilsētas biblioteka piedāvā saņemt grāmatas un žurnālus!!! Ko tas nozīmē???? Visa valsts, ministri, un citi populāri cilvēki, aicina palikt mājās, bet biblioteka tik aicina no mājās doties ārā. Vai tā nav noziedzīga rīcība?! Kā tā drīkst?! Un kā viņi iedomājas pārbaudīt vai cilvēks 14 dienas nav bijis ārzemēs vai ticies ar citiem slimniekiem? Lai tik vazājas apkārt!!! Visa sabiedrības pie kājas!!! Ka tik varētu saņemt algu un visiem tēlot ka biblioteka strādā! Ha!!! Jau normālā situācijā nesaprotu ko tur dara astoņi cilvēki?! Liekēži!!!
  Un bibliotekas vadībai es ieteiktu piespriest 10 reižu lielāku sodu nekā tiem kuri nesēž mājās. Jo šis jau pat vairs nav smieklīgi!!! Šāda nekompotence apdraud visus Saulkrastus!!! Un kamdēļ vispār mums vajadzīgi citās pašvaldībās nevajadzīgi un izbrāķēti cilvēki? Saulkrasti taču tik ļoti cenšas visiem pierādīt savu novadu, tad kāpēc te savilkti citi neveiksminieki?! Vai tad mums pašiem savu cilvēku nav? Paskatieties kas pie dzelzceļa stacijas, tikai trīs četras mašīnas stāv darbadienās. Tātad visi pārējie atbildīgi sēž mājās un uz Rīgu uz darbu nedodas! Lūk tie ir profesionāļi!!! Attopieties Saulkrasti!!!

  Labdien!

  Pamatojoties uz Ministru kabineta 12. martā izsludināto ārkārtas situāciju valstī saistībā ar “Covid-19 izplatību, Sulkrastu novada bibliotēka līdz 14. aprīlim tiek slēgta apmeklētājiem. Bibliotēkā nenotiek plānotie pasākumi, kursi un mācības, nav pieejas internetam, datoriem, taču grāmatu izsniegšana lasītājam uz mājām, vadoties pēc noteiktas kārtības, tiek nodrošināta. Tāpat tiek nodrošināta pieeja attālinātajiem bibliotēkas pakalpojumiem – visa veida e-konsultācijām, izmantojot e-pastu un telefonu, kā arī saziņu sociālajos tīklos.

  Daudzos novados (Gulbenē, Kuldīgā, Ventspilī, Alsungā, Skrundā, Balvos, Limbažos, Kolkā, Mērsragā, Talsos un citviet) bibliotēkas turpina grāmatu izsniegšanu. Līdzīgi kā daudzās bibliotēkās Latvijā, arī Saulkrastu novada iedzīvotāji bibliotēkas grāmatas var pieteikt pa e-pastu, telefonu vai elektronisko grāmatu katalogu. Jāņem vērā, ka šobrīd grāmatas var tikai paņemt lasīšanai pie bibliotēkas durvīm iepakotas speciālā maisiņā, nevis nodot. Patlaban pasūtījumu skaits Saulkrastu novada bibliotēkā ir neliels.

  Šobrīd bibliotēkā strādā 4 bibliotēku informācijas speciālisti un vadītājs.

   

   

 • Cits

  27.03.2020

  Kādi ir pašvaldibas piesardzības pasākumi,kurus tā veic,lai ierobežotu Covid 19 izplatību?Kāda ir pašvaldibas iniciatīva?Ir tikai izpildīti valdības noteiktie rīkojumi.Painteresējaties,kā to dara citas pašvaldības .Iesaista pašvaldības policiju,iesaista valsts policiju,kura kontrolē,kā iedzīvotāji,kuriem obligāta pašizolācija 14 dienas,to ievēro.Padomnieks Ancāna kungs pie kafejnīcas “”Cietais rieksts””nav pat norobežojis bērnu laukumu,kā rezultātā 21.03. tur darbojās vairāki bērni cits citu nomainot vairāku stundu garumā.Rīgas pašvaldība šos bērnu laukumus ir slēgusi,norādot,ka arī tas ir infekcijas pārnešanas ceļš.Arī uz šo jūs man atbildēsiet,ka atbildība jāuzņemas katram bērnam pašam?Protams,bērnu vecākiem,bet viņi nav tik saprātīgi un viņiem nav sajēgas par epidemiloģiju.Pašvaldība tāpēc ir,lai ārkārtas situācijā paskatītos,kas notiek mūsu pilsētā un padomātu,ko vēl darīt,lai uzlabotu situāciju.Tā vismaz rīkojas vietējās varas,kurām rūp Covid 19 straujā izplatība.No Jūsu atbildes jūtama tikai augstprātīga vienaldzība.

  Labdien!

  Saulkrastu novada pašvaldība ievēro visus noteiktos valdības rīkojums, saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu.
  No 26.03. apmeklētājiem ir slēgts Jūras parks, kā arī bērnu rotaļlaukumi ir norobežoti, un izvietotas brīdinājuma zīmes.
  Esam izveidojuši informatīvu aicinājumu, lai uzrunātu, pilsētas viesus masveidā baudot silto laiku, neapmeklēt Saulkrastu pilsētas iecienītākos apskates objektus.
  Pašvaldība var noteikt ierobežojumus un aizliegumus, bet par to ievērošanu ir atbildīgs ir pats cilvēks, apzinoties pulcēšanās ierobežošanas nozīmi pašreizējā situācijā.

   

   

   

 • Infrastruktūra

  Rūdolfs

  23.03.2020

  Labdien.
  10.03.2020. Jūs reaģējāt uz manu vēstuli, bet joprojām nereaģējat uz Upes ielas izdangāto bedru izlīdzināšanu un Upes un Irbenāju ielas krustojumā laternas spuldzes nomaiņu. Un, ja nu vēl tie +10 grādi nebūs arī aprīlī, tad vēl ilgi būs jāsadzīvo ar būvobjekta neērtībām.

  Labdien!

  Par Upes ielas stāvokli ir atbildīgs būvnieks SIA “Buldimpeks”, laterna Irbenāju ielā tiks apsekota līdz 25.03.2020.

 • Cits

  Edgars

  23.03.2020

  Labdien.
  Vai varat iedot kontaktus, kas piegādā granti,smilti utt.
  Vai ir plānots pēc slapjā laika nolīdzināt ceļa posmu uz Ainava, Ainavas iela??
  Ir izveidojušās lielas bedres ceļa segumā.

  Labdien!

  Ceļa uzlabošanas darbi D/S “Ainava” tika uzsākti 18.03.2020, tika uzvesta un izlīdzināta grants Apogu un Teteru ielās, Ainavas ielā darbi tiks pabeigti līdz 26.03.2020.

 • Huligānisms

  Daarzs

  23.03.2020

  Vai tas ir normāli, ka šājā Pandēmijas laikā, Balto kāpu ir pārpludinājuši tūristu bari? Vai Saulkrastu pašvaldības policija un dome tā no malas noskatīsies, ka visādi atpūtnieki cenšās ievazāt nāvējošo infekciju Saulkrastos? Vai varbūt tas ir mudinājums vietējiem iedzīvotājiem pašiem ieviest kārtību Saulkrastu teritorijā? Lūdzu norīkot nemitīgu kontroli, lai Saulkrastos neiebrauktu garlaikotie atpūtnieki no dažādām Latvijas pilsētām! Mēs esam kūrortpilsēta, bet negribam būt izmiris infekciju perēklis!

  Labdien!

  Pašvaldība savu iespēju robežās veic visus nepieciešos piesardzības pasākumus, lai maksimāli ierobežotu infekcijas izplatību.

  Pašvaldībai nav tiesību regulēt iebraucēju skaitu pilsētā, pašiem iedzīvotājiem ir jāizvērtē visi riski, apmeklējot publiskas vietas vai dodoties dabā.

  Šis ir laiks, kad ikvienam iedzīvotājam ir jāuzņemas atbildība par savu rīcību, atbildīgi izturēties pret pašizolāciju, lūgt palīdzību tuviniekiem, nepieciešamības gadījumā sazināties ar Saulkrastu sociālo dienestu: 20217167, kristine.mozga@saulkrasti.lv

 • Cits

  23.03.2020

  Ko Saulkrastu pašvaldība domā darīt bez valdības noteiktiem ierobežojumiem,lai samazinātu Covid 19 izplatību?21.un 22.martā Saulkrasti ir pārpildīti ar iebraucējiem, kuri bariem iet kafejnīcās,veikalos,neievērojot nekādu valdības noteikto 2 metru attālumu.Veikalos nav ne cimdu ,ne roku dezinfekcijas līdzekļu pircējiem,veikalu kases darbinieki ir pilnīgi bez kādiem individuāliem aizsarglīdzekļiem.Un izbrīnu rada Saulkrastu iedzīvotāji,98% arī darba dienās izturas tā kā būtu no meža iznākuši un neko nebūtu dzirdējuši ne par Covid,ne tā ierobežošanu.Kārtība ir vienīgi pie”” Mana aptieka”.Kas sestdienās notiek TOP veikalā!Tur būtu nepieciešams regulēt pircēju plūsmu,veikals saviem spēkiem to nevar realizēt.Vai nebūtu pienācis laiks sadarboties un iesaistīt pašvaldības policiju,nesakiet,ka viņiem nav tāds pakalpojums,ir pienācis brīdis,kad ir jāsadarbojas,kad nevar vienaldzīgi novilkt robežu un teikt -tādu pakalpojumu nepiedāvājam.Varbūt pienācis brīdis pašvaldībai padomāt par pamatiedzīvotājiem,kas šeit dzīvo un maksā nodokļus,nevis attaisnoties,ka Saulkrastu uzņēmējiem izdevīgi iebraucēju pūļi.(un paskatamies attiecīgā datu bāzē kā uzņēmēji maksā nodokļus).

  Labdien!

  Pašvaldība savu iespēju robežās veic visus nepieciešos piesardzības pasākumus, lai maksimāli ierobežotu infekcijas izplatību.

  Pašvaldībai nav tiesību regulēt iebraucēju skaitu pilsētā, pašiem iedzīvotājiem ir jāizvērtē visi riski, apmeklējot publiskas vietas vai dodoties dabā.

  Šis ir laiks, kad ikvienam iedzīvotājam ir jāuzņemas atbildība par savu rīcību, atbildīgi izturēties pret pašizolāciju, lūgt palīdzību tuviniekiem, nepieciešamības gadījumā sazināties ar Saulkrastu sociālo dienestu: 20217167, kristine.mozga@saulkrasti.lv

 • Cits

  Nora Jafe

  16.03.2020

  Zemes nodoklis Meža prospektā 2/2

  Labdien!

  Informācija par NĪN  pieejama portālā  www.e-pakalpojumi.lv, neskaidrību gadījumā var zvanīt  67142517.

 • Infrastruktūra

  Vladimirs.

  16.03.2020

  10. martā plkst. 17.00 Saulkrastu novada domes zālē notiks Pilsētvides padomes darba grupas sanāksme.

  Darba grupas izveides mērķis ir veidot Saulkrastos ērtu, harmonisku un atpazīstamu pilsētvidi ar savu identitāti, nodrošināt jaunu ideju, mākslas un dizaina vērtību izmantošanu pilsētvidē, veicināt pilsētvides veidošanas procesā iesaistīto pušu sadarbību, iesaistot novada iedzīvotājus un attiecīgo jomu speciālistus, pārrunājot problēmjautājumus, sniedzot priekšlikumus, ieteikumus un profesionālu atbalstu.
  Laipni aicinām ikvienu interesentu!
  Kāpēc šī informācija tika publiskota TIKAI divas stundas pirms pasākuma?

  Labdien!

  Sanāksme bija plānota kā iniciatīvas grupas darbs, iesaistot arhitektus, māksliniekus un iedzīvotājus. Tuvojās vasaras sezona, un ir aktuālie jautājumi par pludmales ģērbtuvēm, ielu tirdzniecības vietām un pilsētas svētku noformējumiem, u.c. jautājumi. Paldies visiem, kas piedalījās, prezentēja savas idejas.
  Šāda kopā sanākšana ir plānota katra mēneša otrajā nedēļā, izņemot vasaras periodu. Turpmāk laicīgi informēsim par sanāksmju laikiem.
  Aicināts ikviens interesents!

 • Pašvaldības darbība

  Eduards

  16.03.2020

  Kāpēc Jūsu domes lēmums ir pretrunā ar valdības lēmumu? Valdība noteica, ka bērnudārziem ir jāturpina strādāt, bet Jūs izdomājāt slēgt Rūķīti!

  Labdien!
  Šāds lēmums tika pieņemts, lai maksimāli ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību Saulkrastu novadā.

 • Infrastruktūra

  Anna

  10.03.2020

  Kāpēc pa Upes ielu atkal pārvietojas smagās mašīnas?
  Vismaz zīmes rāda “ķieģeli” no abām pusēm. Iela jau tā ir knapi izbraucama vieglajam transportam, nemaz nerunājot par kājām gājējiem, kur nu vēl, ja kāds izdomā iziet ar bērnu ratiņiem uz vietējo veikalu.
  Vai pašvaldības policija nevar ievest kaut kādu kārtību, ja dome nespēj?

  Labdien!

  Ceļa zīmes ir saliktas atbilstoši apstiprinātai shēmai, autovadītājiem ir jāievēro ceļa zīmes.

  Paldies par informāciju, biežāk norīkosim pašvaldības policijas ekipāžas šī posma uzraudzībai.