Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Infrastruktūra

  Vēsma

  23.05.2019

  Kad pieslēgšanās centralizētai ūdensapgādei un kanalizācijai būs iespējama Rīgas ielas jūras pusei(sākot no Nr.11 un tālāk )?

  Jūsu minētajā posmā pašlaik notiek labiekārtošanas darbi. Lai saņemtu precīzu informāciju par pieslēgšanās iespējām, lūgums sazināties ar SIA “Saulkrastu komunālserviss” tālr. 67951361,  26338881 e-pasts: info@komunalserviss.lv. 

 • Cits

  Linda

  16.05.2019

  Vai Saulkrasti.lv mājas lapā varētu ievietot informāciju (un uzzināt) par Ādažu poligonā (Kadagā) notiekošo – pasākumiem, jeb, pareizāk sakot, trokšņošanu, brīdinājumiem? Šodien, 15.maija pēcpusdienā un vakarā, skaļi un nepārtraukti lido trokšņojošas lidmašīnas!

  Paldies par informāciju ! Pēc Aizsardzības ministrijas sniegtās informācijas no 13. maija līdz 25.maijam Latvijā norisinās starptautiskās militārās mācības “Summer Shield XVI”.

  Mācību laikā būs novērojam militārās tehnikas un karavīru pārvietošanās ārpus Ādažu poligona, kā arī Latvijas gaisa telpā lidos Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku gaisa kuģi. Ādažu poligonā norisināsies kaujas šaušana, tostarp no 16.maija līdz 19.maijam notiks kaujas šaušana arī diennakts tumšajā laikā.

   

 • Cits

  Indra

  10.05.2019

  Labdien!
  Vai darbam vasarā var pieteikties tikai tie skolēni, kuri ir deklareti Saulkrastu pilsetā vai novadā? Ja mēs dzīvojam Saulkrastu novadā un mācamies Saulkrastu vidusskolā, mēs nevarēsim pieteikties?

  Jaunieši, kuri vēlas pieteikties uz darba vietām, kuras nodrošinās pašvaldība, jābūt deklarētiem Saulkrastu novada administratīvajā teritorijā.

 • Cits

  Es

  09.05.2019

  Labdien! Vai varētu lūdzu apsekot ceļa posmu uz Akmens ielas no Tallinas ielas līdz Lapu ielai. Brīvdienās,svētku dienās un vasaras skaistajās, saulainajās dienās tiek šajā posmā gar malu novietoti auto. Vietējiem iedzīvotājiem rodas problēmas samainīties ar pretimbraucošo un gājējiem. Vasaras periodā šī iela kalpo vietējiem iedzīvotājiem un no dāčām , lai nokļūtu līdz pludmalei. Bērniem braucot ar velosipēdu , auto nelaiž, jo uzskata, ka viņš ir varenāks. Un kafe uz šīs ielas ir savs stāvlaukums.

  Paldies par informāciju ! Tā ir nodota pašvaldības policijai. Minētā vieta tiks apsekota.

 • Pasākumi

  Jānis

  09.05.2019

  Labdien!
  Jautājums par riteņbraukšanas sacensībām, kas notika svētdien 5.maijā. Nedaudz no malas novērojot situāciju pie reģistrēšanās, radās jautājums – kur nolikumā ir bijis minēts, ka dalības maksa ir jāveic tikai tiem, kas reģistrējas uz vietas? Pie dalībnieku grupām maksa bija norādīta visiem, bet tā tika iekasēta tikai no tiem, kas nebija reģistrējušies. Redzēju, ka kāds bērns reģistrējoties dalībai distancē, samaksāja 3 Eiro, bet pretī netika dots ne čeks, ne kāds apliecinājums, ka tika iekasēta nauda. Līdz ar to rodas apšaubāmas sajūtas, ka nauda nonāk tur kur tai jānonāk būtu.

  Pēc Saulkrastu sporta centra sniegtās informācijas, dalības maksu maksāja visi tie, kas bija norādīti nolikumā, tajā skaitā visas sporta grupas, sākot no 16. gadiem. Pārējiem visiem – bērniem un ģimenēm pasākums bija bez maksas. Dalības maksa nonāca sporta centra kasē.

 • Infrastruktūra

  Ainars

  08.05.2019

  Labdien man ir 2 jautājumi par jaunajām ielām “Mežaparku”.

  1. Tur ir gan 1 gan 2 virzienu ielas, bet salikti ir puķupodi, lai izbrauktu ar auto vai samainītos ir jābrauc slalomā? Tas tā speciāli? To ielu izmanto tagad tranzītam uz Bīriņu iela ir slēgta dēl remonta.

  2. Vai darbu veicēji ir devuši garantiju. ieklātais bruģis ir šausmīgi zemas kvalitātes, pat teiktu izskatās kā brāķētais, jo katram otrajam ( īpaši krāsainajiem bruģakmeņiem visas malas jau aplūzušas un nodrupušas ( kas būs pēc gada bail iedomāties ) , tas veidojas, ja iepērk pašu lētāko, kam smilts proporcija par cementu ir vairākumā. ) Kurš no Domes ir atbildīgs par šādas kvalitātes darba pieņemšanu?

  Meža parka ielas ir izbūvētas saskaņā ar paredzēto projektu, ievērojot būvniecības normas. Tāpat šajā teritorijā ir uzstādītas zīmes “Dzīvojumā zona”, kur automašīnu pārvietošanās ātrums ir 20km/h. Aicinām šoferus ievērot ceļa zīmes.

  Par nekvalitatīvi izpildītiem darbiem būvniekiem ir sastādīts akts. Plānots, ka bojājumi tiks novērsti līdz 1. jūnijam.

 • Infrastruktūra

  Jānis

  30.04.2019

  Labdien!
  1)Kur un kā var iepazīties ar plānoto darbu grafiku Upes un apkartējās ielās, Zvejniekciemā?
  2) Saulkrastu avīzē bija rakstīts, ka iedzīvotāji varēs pieslēgties centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijai. Kur, kad un kā par to tiks informēts?
  3) Pēc kādiem principiem tiek laistītas ielas, lai mazinātu putekļus ceļa remonta laikā šajās ielās? Daļa tiek laistītas, daļa nē. Ņemot vērā sauso laiku, put nepārtraukti, iedzivotājiem ievērojami saasinās veselības problēmas uzturoties savā dārzā.
  4) Cik ilgi vēl pa Upes ielu būs novirzīta smago mašīnu plūsma? Iela ir uzrakta, jau minētie putekļi, neatbilstošs ātrums.

  Ar darbu grafiku var iepazīties Saulkrastu novada domes Attīstības un plānošanas nodaļā. Lai pieslēgtos centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijai, aicinām vērsties “Saulkrastu komunālservisā” ar iesniegumu. Būvdarbu veicējs SIA “Weseman” veica pārbaudes virs izbūvētās kanalizācijas, kuru laikā nedrīkstēja laistīt Upes ielu. Turpmāk iela tiks regulāri laistīta.  Būvnieki atvainojas par sagādātajām neērtībām. Smago mašīnu plūsma pa Upes ielu pagaidām ir plānota līdz jūlijam, tomēr būvnieki ir apņēmušies pabeigt darbus Melnsila ielā pēc iespējas ātrāk, lai var satiksmi novirzīt izbūvētajā Melnsila ielā. 

 • Infrastruktūra

  Ligita

  30.04.2019

  Jūs atbildējāt: “Pēc Aizsardzības ministrijas sniegtās informācijas, nekustamais īpašums – tehniskās novērošanas punkts atrodas Skultes ostas teritorijā.Sākot tehniskās novērošanas punkta būvniecību, tika saņemts valsts aģentūras “Sabiedrības veselības aģentūras” 06.09.2009. atzinums Nr. 91 un Reģionālās vides pārvaldes 24.11.2011. atzinums Nr. 201, kas vērtē tehniskās novērošanas punkta un tā iekārtu ietekmi un vidi un cilvēka veselību. Atzinums tiek izsniegts tikai tādos gadījumos, ja tajā nav pārsniegtas vai pārkāptas Latvijas Republikā noteiktās normas attiecībā uz vidi vai veselību, t.sk. veselību ietekmējošiem faktoriem.”
  Vai tomēr būtu iespējams uzzināt konkrētus elektromagnētiskā lauka starojuma rādītājus no konkrētā objekta, kas it kā nepārsniedz Latvijas Republikā noteiktās normas?
  Vēl – kopš 2009. gada, kad ir izsniegts minētais atzinums, ir pagājuši 10 gadi, kuru laikā iekārtu izvietojums un starojuma līmenis var būt mainījies. Vai Saulkrastu pašvaldība nav ieinteresēta veikt neatkarīgus mērījumus, lai noskaidrotu šī objekta ietekmi uz iedzīvotāju veselību?

  Ņemot vērā, ka pašvaldības rīcībā nav informācijas par esošu starojuma avotu pārbūvi, atjaunošanu vai uzstādīšanu, pašvaldībai nav pamata uzskatīt, ka iekārtu, konkrētajā gadījumā – jūras novērošanas tehnisko līdzekļu, starojumu līmenis var būt mainījies.

  Saskaņā ar Ministru kabinets noteikumu Nr 637 “Elektromagnētiskā lauka iedarbības uz iedzīvotājiem novērtēšanas un ierobežošanas noteikumi” 15.punktu kompetentā iestāde ierīču radītā elektromagnētiskā lauka starojuma kontrolei ir Veselības inspekcija.

  Sazinoties ar Veselības inspekciju, noskaidrots, ka pastāvīgs starojuma monitorings netiek veikts. Papildus informējam, ka uzzināt konkrētus elektromagnētiskā lauka starojuma rādītājus no konkrētā objekta iespējams pasūtot mērījumus laboratorijā, kas akreditēta nacionālajā akreditācijas institūcijā atbilstoši normatīvajiem aktiem par atbilstības novērtēšanas institūciju novērtēšanu, akreditāciju un uzraudzību vai citā Eiropas Savienības dalībvalsts akreditācijas institūcijā. Šīs iestādes testēšanas pārskats iesniedzams Veselības inspekcijā slēdziena sagatavošanai.

 • Infrastruktūra

  Andris

  24.04.2019

  Labdien.
  Vai es drīkstu uzstādīt elektrisko ganu savā pagalmā, lai daļēji norobežotu savu teriotorijā esošo dārzu. Teritorija daļēji norobežota ar žogu. Ir blīva apbūve un kamiņi.

  Paldies!

  Ņemot vērā, ka nav aizliegts izmantot elektroniskos ganus un tos var brīvi iegādāties, lūdzam izvērtēt tā lietderības un iespējamo negatīvo seku (risku) samērīgumu, kā arī informatīvas norādes izvietošanas nepieciešamību.

 • Infrastruktūra

  Zane

  23.04.2019

  Labdien!

  Pagājušā gada rudenī Rīgas ielā posmā no Kāpu ielas uz Inčupes ielu tika veikti kanalizācijas rakšanas darbi, kā rezultātā tika uzlauzta gājēju ietve un izrakti krūmi u.tml. Rakšanas vietām tika pārbērta melnzeme, tā kā varam secināt, ka minimāli sakopšanas darbi jau ir bijuši. Tomēr man ir jautājums, kad tiks veikti atlikušie sakopšanas darbi, precīzāk, savākti malā novietotie zari un atjaunota gājēju ietve?

  Paldies par informāciju ! Pēc būvdarbu veicēju sniegtās informācijas, sakopšanas darbi tiks uzsākti maijā un tos plānots pabeigt jūnijā.