Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Infrastruktūra

  Zane

  08.11.2018

  Labdien!

  Vai un kad tiks atjaunoti māju iebrauktuvju asfaltbetona segumi Rīgas ielas posmā no Rīgas iela 9 līdz Inčupes ielai, kas tika “uzrakti” kanalizācijas cauruļu ievietošanas dēļ? Kā arī, vai tiks atjaunota zaļā zona, kurā notika rakšanas darbi, gar Rīgas ielu šajā pašā posmā?

  Pēc SIA “Saulkrastu komunālserviss” sniegtās informācijas, iebrauktuvju segumi tiks atjaunoti pirms objekta nodošanas, kā arī ir paredzēta teritorijas sakārtošana. Precīzāka informācija par darbu veikšanas laiku būs pieejama pēc 15.novembra būvsapulces.

 • Infrastruktūra

  Ieva

  06.11.2018

  Ostas ielā, Zvejniekciemā jau vairākas dienas nedeg ielas apgaismojums. Lūdzu salabojiet! Paldies.

  Paldies par informāciju ! Vieta tiks apsekota.

 • Infrastruktūra

  Jana

  05.11.2018

  Labdien!
  Vai Zvejniekciema stadionā šogad būs apgaismojums arī tumšajā diennakts laikā? Jo šobrīd vēl nav..

  Pēc PA “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” sniegtās informācijas, Zvejniekciema stadionā esošās laternas iedegas ar kustības sensoru palīdzību, savukārt laukuma apgaismojums tiek ieslēgts, iepriekš sazinoties ar stadiona pārzini, tālr. 26279727.

 • Cits

  Artis

  31.10.2018

  Jautājums par Saulkrastu sporta centra nodarbībām. Kāpēc sporta zāle ir bez maksas tikai darba dienas rītos? Vai būtu iespēja arī sestdienās halli ļaut izmantot iedzīvotājiem (līdzīgi kā svētdienās).

  Pēc pašvaldības aģentūras “Saulkrastu sporta un kultūras centra” sniegtās informācijas, ar Saulkrastu novada domes lēmumu ir noteikts, ka sporta zāles izmantošana ir maksas pakalpojums. Tomēr, atbalstot aktīvu dzīvesveidu un atsaucoties iedzīvotāju aicinājumiem, ir rasta iespēja ikvienam darba dienu rītos sporta zāli izmantot bez maksas.

  Ņemot vērā to, ka sestdienās mēdz notikt sporta spēles, nodrošināt halles pieejamības regularitāti katru sestdienu nav iespējams . Līdz ar to iedzīvotāji to var izmantot svētdienās.

 • Cits

  Mareks

  25.10.2018

  Labdien,
  Ierosinājums pašvaldībai sadarbībā ar ZAAO izveidot kritušo lapu bezmaksas savākšanas punktus, kur Saulkrastu iedzīvotāji rudens mēnešos bez maksas varētu nodot savāktās kritušās lapas, zarus un citus dārza zaļos atkritumus. Tas novērstu gaisa piesārņošanu dēļ intensīvas lapu dedzināšanas. ZAAO šobrīd piedāvā par maksu nodod jebkura veida zaļos atkritumus, tomēr rudens mēnešos šo pakalpojumu vajadzētu nodrošināt bezmakasas, apkārtējās vides sakopšanas un uzlabošanas nolūkos.

  Saprotot šo situāciju, pašvaldība ir aktualizējusi jautājumu par iespēju iedzīvotājiem bez maksas nodot kritušās lapas un zarus. Diemžēl šogad tas vēl nebūs iespējams. Plānots, ka nākamgad tiks nodrošināta vieta, kā arī noteikts laiks, kad varēs nodot zaļos atkritumus. Lūgums sekot turpmākai informācijai !

 • Infrastruktūra

  Tabita

  25.10.2018

  Vai ir paredzēts, ka uzņēmumi, kas veikuši ūdensvadu un kanalizācijas maģistrāļu ieguldīšanu, pirms sala iestāšanās savedīs kārtībā Upes ielas seguma virskārtu (nolīdzinās bedres)?

  Pēc pašvaldības Īpašumu apsaimniekošanas nodaļas sniegtās informācijas, 25. oktobra būvsapulcē uzņēmumam SIA “WESWMANN” atkārtoti tika dots uzdevums pirms salas iestāšanās objektu sakārtot.

 • Pasākumi

  Ieva

  23.10.2018

  Joprojām nav saņemta atbilde uz jautājumu par zolīti, kā arī netiek sniegta atbilde, vai tiks izskatīta Aivas Aparjodes atbilstība amatam pēc lielās ažiotāžas portālā Facebook.com, kur šī domes amatpersona zākāja zoles spēlmaņus par alkohoķiem!

  Jautājumi, kas saistīti ar zolītes turnīru turpmāko norisi ir pārsūtīti PA “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” situācijas risināšanai. 

 • Infrastruktūra

  Normunds

  16.10.2018

  Vai ir plānots uzlabot gājēju un velosipēdistu drošību pagasta teritorijā?
  Ceļam P6 (Saulkrasti – Ragana) veloceliņš un trotuārs beidzas līdz ar Tallinas šoseju, it sevišķi vasarā ir ļoti intensīva automašīnu satiksme un pārvietoties ar kājām un velosipēdu ir nepatīkama, ceļa nomale ir šaura. Līdzīga situācija ir ceļam V39 (Saulkrasti – Bīriņi).

  Diemžēl zeme, uz kuras varētu attīstīt šādu infrastruktūru nepieder pašvaldībai, līdz ar to veloceliņu vai ietvi tur izveidot nav iespējams.

 • Pasākumi

  Juris

  15.10.2018

  Kāpēc nebrīdinot laicīgi tikai atcelta Zole? Vēl 3 posmi palikuši līdz gada beigām! Kādēł pensionāri ir izstumti no Saulkrastu aktivitātēm,kas mums patīk

  Lai saņemtu precīzāku informāciju par zolītes turnīriem, lūgums sazināties ar PA “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” direktora vietnieci sporta jautājumos, rakstot e-pastu uz sports@saulkrasti.lv,  vai zvanot pa tālr.29234556.

 • Pasākumi

  Juris

  15.10.2018

  Labdien! Kura Saulkrastu amatpersona ir pieņēmusi lēmumu par zolītes turnīra pārtraukšanu, neizspēlējot nolikumā paredzēto kārtu daudzumu? Cerot uz sapratni.

  Lai saņemtu precīzāku informāciju par zolītes turnīriem, lūgums sazināties ar PA “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” direktora vietnieci sporta jautājumos, rakstot e-pastu uz sports@saulkrasti.lv,  vai zvanot pa tālr.29234556.