Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Infrastruktūra

  Roberts

  26.11.2020

  Paldies par trotuāru apmalītēm. Tagad ļoti ērti pārvietoties ar velo!👍

  Labdien!

  Paldies par labām atsauksmēm.

 • Pašvaldības darbība

  Andris Garklāvs, Limbažu novada domes deputāts

  26.11.2020

  Labdien,
  Lūdzu informēt, kurā vietā ir pieejami apvienotās Saulkrastu , Limbažu un Sējas novadu sēdes norises materiāli un lēmumi sēdei , kas notika š.g. 29.oktobrī un kad un kur tie tiks darīti pieejami sēdes dalībniekiem, deputātiem un sabiedrībai?
  Ar cieņu Limbažu novada domes deputāts
  Andris Garklāvs

 • Infrastruktūra

  Inga

  17.11.2020

  Paldies par veiktajiem apgaismojuma rekonstrukcijas darbiem Baltijas ielā, Celtnieku ielā, tumšie vakari nu būs gaišāki, tomēr ir jautājums vai pie īpašuma Celtnieku ielā 1 arī tiks izvietots kāds apgaismes līdzeklis – laterna? Pagaidām izskatās, ka nē.
  Otrs jautājums, jau ilgāku laiku ir ļoti aizaudzis Celtnieku – Baltijas ielas krustojums, kas apgrūtina redzamību pārvietojoties ar transportlīdzekļiem, tas ir satiksmei pat bīstami. Vai ir ieplānoti kādi pasākumi problēmas risināšanai?

  Labdien!

  1. Uz Celtnieku ielas laterna tiks uzstādīta starp īpašumiem Celtnieku iela Nr. 1 un Nr.3, tālāk ielai ir strupceļš un laternas uzstādīt nav paredzēts.
  2. Dotajā krustojumā krūmi un zari, kas apgrūtina redzamību tiks izzāģēti.

 • Infrastruktūra

  Kristīne

  17.11.2020

  Labdien! Vai tas nav kaitīgi cilvēkiem un videi, ka Dārza ielas bedrītes tiek aizbērtas ar šīfera lauskām! Neesmu speciālists šajā jomā, bet šķiet, ka šīfers skaitās pie bīstamiem atkritumiem?

  Labdien!

  Azbestu saturošs šīferis, protams, ir uzskatāms par veselībai un dabai kaitīgu, un tā utilizācija nav bezmaksas, tāpēc cilvēki labākajās postpadomju tradīcijās mēģina no tā tikt vaļā, berot uz ceļa, aizbildinoties, ka uzlabo ceļa kvalitāti, likvidējot bedrītes. Dārza iela pēdējo reizi tika greiderēta 21. septembrī, pēc tam ilgstošu lietavu rezultātā ceļa stāvoklis pasliktinājās un izveidojās bedres. Iestājoties sausākam laikam, kad iela apžūs, tā tiks atkārtoti greiderēta.

 • Cits

  iedzīvotāja

  17.11.2020

  Uz svētkiem centrs ir izdekorēts, bet kā vienmēr Zvejniekciems palicis apdalīts. Tie karogi pie laternu stabiem pieticis tikai līdz Minhauzena Undai. Un tālāk?Ko zvejniekciemieši sliktu ir izdarījuši? Vienīgā galvenā iela un to pašu nevar sapost līdz galam! Arī apgaismojums vietām ir vietām nav.

  Labdien!

  Latvijas karogi Zvejniekciemā ir izvietoti no Ozolu ielas līdz Melnsila ielai. Kā arī uz valsts svētkiem izlikti dekori uz Ostas un Skultes ielas krustojuma. LED apgaismojums pagājušajā nedēļā tika gan remontēts uz vietas, gan nodots lielākam remontam.

 • Infrastruktūra

  Millija

  04.11.2020

  Labdien. Lūdzu dome varētu parunāties ar Latvijas pastu par Saulkrastu pasta pielāgošanu invalīdu un pensionāru vajadzībām, kuriem ir pārvietošanās traucējumi. Pašreizējā situācija, kura ir gadiem ilgi, ir šausmīga, jo pasta ēkā pa kāpnēm nav iespējams normāli ieiet, kur nu vēl ar ratiņkrēslu tikt. Tāpat nav normāli piebraucama stāvlaukuma, kur apstāties ar invalīdu auto. Es domāju, ka domes būvinspektors varētu ātri atrast virkni pārkāpumu, kuri ir saistībā ar šo problēmu un uzlikt maksimālo sodu par nekaunību. Varbūt, ja Latvijas pasts cilvēcīgi nesaprot, tad jāaicina talkā Apeirons un citi, lai piespiež ievērot likumu?

  Labdien!

  Esam sazinājušies ar Latvijas Pastu, lai risinātu šo jautājumu.

 • Zaļā zona

  Mareks

  04.11.2020

  Vēlos izteikt pateicību par šoruden sniegto iespēju bez maksas nodot koku lapas un zāli speciāli organizētajās lapu savākšanas vietās!
  Cerams, ka iedzīvotāji izmantos šādu iespēju, lai pēc iespējas samazinātos lapu dedzināšanas aktivitātes, rūpējoties par gaisa kvalitāti mums apkārt.
  Šāda akcija būtu jāatkārto katru gadu, kā arī jāizvērtē nākotnes iepējas piedāvāt lapu izvešanau iedzīvotājiem, kuriem nav iespējams aizvest lapas līdz savākšanas laukumiem ar savu transportu.

   Labdien!

  Paldies par labiem vārdiem!

  Pateicība tiks nodota tiešajiem darba izpildītājiem – traktoristiem, kas strādā lapu savākšanas vietās. Šis ir pirmais gads, kad tiek organizēta  lapu savākšanas akcijas vairākās pilsētas vietās. Arī nākamgad organizēsim šādu akciju ar nelielām izmaiņām, ņemot vērā šī gada piededzi un iedzīvotāju aktivitāti.

 • Infrastruktūra

  Egons

  04.11.2020

  Labdien!
  Lūdzu Jūs sniegt informāciju par grants seguma izveidi Saulkrastos, VEF-Biķerniekos Piektās ielas 1.līniju , kur patstāvīgi dzīvo vairākas ģimenes. Ielu izmanto 13,14,15, 16, 17,18,19 ēku iedzīvotāji. Aptuvenais ielas garums 100 m. Ar saviem spēkiem ielas pamatni esam nostiprinājuši ar dolomīta šķembu klājumu, jo iela rudens periodā bija neizbraucama. 2019. gadā tika atjaunots Piektās ielas segums, kā arī Desmitās ielas 1, 2, 3 līnijas u.c., kas dod mums cerību, ka arī mūsu iela tiks iekļauta remontdarbu sarakstā.

  Labdien!

  Informējam, ka jūsu norādītā iela tiks iekļauta 2021. gada remontējamo ielu sarakstā.

 • Infrastruktūra

  Jānis

  04.11.2020

  Sveicināti! Kāpēc Saules laukumā nedeg visas gaismas? Kas tā par taupīšanu? Ejot lejā no TIC puses – puse no laternām nedeg. Pašā saules laukumā viena no trim (lielā) laterna pie laukuma arī tumša. Mazās baltās laternas vispār neviena nedeg.. Pie skulptūras saules laukuma galā vispār noņemta? Kas notiek? Variet taču savest visu kārtībā beidzot? Vai tomēr jāietur esošās pašvaldības tradīcijas par iepirkumu ar visām no tām izrietošajām sekām?

  Labdien!

  Saules laukuma apgaismojums tiks sakārtots līdz 18 novembrim.

 • Infrastruktūra

  Raimonds

  04.11.2020

  Labdien! Vēlējos uzzinat kas Saulkrastos nodarbojas ar mehānisko sniega tīrīšanas pakalpojumu sniegšanu ziemas periodā.

  Labdien!

  Ar mehānisko sniega tīrīšanas pakalpojumu sniegšanu ziemas periodā nodarbojas SIA “Saulkrastu komunālserviss”.

  Saziņai: 20242148