Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Cits

  Līga

  18.09.2018

  Sveiki, jau vairāk kā desmit gadus kooperatīvā Banga (īpašums Banga 3)darbojas vācējs, kas vairākas reizes dienā, katru dienu no kooperatīva miskastēm pārved mantas uz savu īpašumu. Šobrīd miskaste šajā īpašumā gan smaržas, gan izmēru ziņā ir neaprakstāma un arī atrodas ārpus īpašuma robežām. Ne tikai tas degradē vidi, bet arī ikdienā ir jāsastopas ar cilvēku, kuram ir garīga rakstura problēmas un kas atsakās risināt šo jautājumu, aizbildinoties, ka ir norakstījis īpašumu meitai. Kooperatīvs neiesaistās problēmas risinājumā, lai gan vairākkārtīgi ir vākti iedzīvotāju paraksti. Vēl šajā īpašumā ir savairojušies dzīvnieki. Vai ir iespējams kaut kā risināt šo problēmu?
  Paldies!

  Pašvaldība no sava īpašuma, kas atrodas blakus minētajam privātīpašumam, vairākkārt ir izvedusi atkritumus. Pēdējo reizi – šī gada jūlijā. Tāpat zemes īpašniekam vairākkārt ir uzlikti naudas sodi par īpašuma nesakopšanu. Diemžēl likumdošana neparedz instrumentus, lai pašvaldība varētu risināt šādu situāciju, izņemot administratīvā akta sastādīšanu un naudas sodu uzlikšanu par īpašuma nesakopšanu.

 • Infrastruktūra

  Sofija

  17.09.2018

  Uz Saulkrastu robežas ar Limbažu novada robežas (pie Teterliču ielas) uz ceļa pagrieziena ir izaudzis milzīgs krūms, kas ļoti būtiski traucē redzamību. Ņemot vērā, ka šajā ceļa posmā nav gājēju celiņa un strauji tuvojas laiks, kad tumšs paliks ļoti agri gribēju uzzināt, kas ir atbildīgs par ceļa malas sakārtošanu šajā vietā?

  Ceļš atrodas Skultes pagastā. Jums jāvēršas Skultes pagasta pārvaldē skulte@limbazi.lv

 • Infrastruktūra

  Jānis

  11.09.2018

  Kad tiks atbildēts uz manu iepriekšējo, pirms vairāk kā divām nedēļām uzdoto jautājumu par plānotajiem darbiem Zvekniekciema ielās?

  Tehnisku iemeslu dēļ septembra sākumā sniegtās atbildes nebija redzamas. Kļūda ir novērsta. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām !

 • Pašvaldības darbība

  Ušakovs

  11.09.2018

  Sakiet lūdzu, kur var detalizēti iepazīties ar baltās kāpas tualetes būvdarbu izmaksām?

  Iepazīties ar sabiedriskās tualetes pie Baltās kāpas būvniecības izmaksām var klātienē Saulkrastu novada domē, iepriekš piesakoties pie vecākās lietvedes, tālr. 67142529.Noslēgtais līgums ar būvdarbu veicēju pieejams Pašvaldība/Publiskie iepirkumi/Publisko iepirkumu kārtībā noslēgtie līgumi/2018 https://saulkrasti.lv/wp-content/uploads/2018/05/Ligums_BK-MAJA.pdf

 • Cits

  Jānis

  11.09.2018

  Pēdējā laikā osta kuģu kraušanas laikā rada pastiprinātu troksni, kas dzirdams pat lielā attālumā. Kādi pasākumi paredzēti tā mazināšanai? Latvijas ostu attīstības plānā Skultes ostā paredzēta prettrokšņa sienu izbūve. Kad tā tiks veikta?

   Pēc Skultes ostas pārvaldes sniegtās informācijas tuvākajā laikā šādu prettrokšņu sienu izbūvēt nav plānots.

 • Infrastruktūra

  Ilmārs

  06.09.2018

  Labdien!

  Šovasar Zvejniekciema galā tika izvietotas ceļazīmes, kas aizliedz kravas transporta iebraukšanu ciemata ielās. Iniciatīva ir apsveicama, bet ir jautājums par šo zīmju novietošanas darbu kvalitāti. Tās ir vienkārši iespraustas zemē – šķībi, greizi, kā nu kurā vietā ir izdevies. Vai tas atbilsts darba uzdevumam un sagaidāmajai darbu izpildes kvalitātei?

  Paldies!

  Paldies par informāciju! Ceļa zīmes tiks sakārtotas.

 • Infrastruktūra

  Bucis

  05.09.2018

  Kas notiek ar Celtnieku ielas apgaismojumu? Blakus ielās apgaismojums ieslēdzas jau gaišajā laika periodā. Celtnieku ielā nedeg vispār,- ne gaišajā,ne tumšajā periodā.

  Paldies par informāciju ! Vieta ir apsekota, un ir konstatēts tehnisks defekts, ko novērsīs pēc iespējas tuvākajā laikā.

 • Infrastruktūra

  Jānis

  04.09.2018

  Kādi darbi vēl plānoti šogad Meža prospektā, Upes ielā u.c. apkārtējās ielās? Kad apkārtējo māju iedzīvotāji saņems kaut kādu informāciju par brīdi, kad jāpieslēdzas pie kopējā kanalizācijas vai udens vada?
  Kā tiks plānota transporta satiksme šajās ielās rudens un ziemas periodā?

  Pēc SIA “Saulkrastu komunālserviss” sniegtās informācijas, ūdenssaimniecības projekts Zvejniekciemā tiks pabeigts līdz šī gada beigām. Pašlaik darbi notiek Upes, Pērļu, Duntes ielā, kā arī Jūras un Meža prospektā. Tuvākajā laikā darbi tiks uzsākti Melnsila, Irbenāju, Rītupes un Bebru ielā. Tuvākai informācijai aicinām sazināties ar būvdarbu vadītāju, tālr. 29448719. Iesniegt tehniskos dokumentus, lai pieslēgtu īpašumu vienotam ūdenssaimniecības tīklam varēs, sākot ar nākamā gada pavasari. Satiksme tiks organizēta, lai iedzīvotāji var piebraukt saviem īpašumiem. Lūdzu, sekojiet informācijai !

 • Infrastruktūra

  Ligita

  30.08.2018

  Kur Zvejniekciemā atrodas Saulkrastu novada notekūdeņu attīrīšanas iekārtas?

  Saulkrastu novada notekūdeņu attīrīšanas iekārtas atrodas Zvejniekciemā, Ozolu ielas atzarā netālu no Skultes pagasta robežas.

 • Infrastruktūra

  Anita

  28.08.2018

  Šopavasr Zvejniekciemā vajadzēja mainīt adreses no māju nosaukumiem uz ielu nosaukumiem. Vēl joprojam izbrīna, ka informācija gan telefonā, gan citos materiālos figurē nevis Ainažu iela, bet joprojām Tallinas iela. Tad uz kādas ielas mēs dzīvojam.???? Šodien pastkastītē saņēmu orientēšanās spēles lapu saulkrastiešiem un Saulkrastu viesiem. Un ko es tur redzu, Tallinas ielu.!! Murgs. Kurjers brauc un nevar atrast Ainažu ielu maldās pa saulkrastu centru.Kas par to ir atbildīga un kam tas viss ir jāsakarto.?

  Par adresēm un ielu nosaukumu izmaiņām, kas atrodami telefonu grāmatās, katalogos, internetā pieejamās kartēs utml. atbildīgs ir konkrētā izdevuma vai interneta vietnes īpašnieks, piem. Google Maps pēdējo reizi informāciju ir aktualizējis 2018. gada janvārī.

  Mainot adresāciju pašvaldībā, informācija tiek nosūtīta Valsts zemes dienestam, kas to nodod Nekustamo īpašumu valsts kadastra informācijas sistēmai un Valsts vienotajai datorizētajai zemesgrāmatai, kā arī visām iestādēm, kurām ir noslēgts sadarbības līgums ar Valsts zemes dienestu.