Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Infrastruktūra

  Ligita

  23.08.2019

  Jūs atbildējāt lietotājam Janid par troksni baikeru saieta laikā:
  “Ja motociklu radītais troksnis ir pārāk liels, neatkarīgi no tā, vai tā ir diena vai nakts, Jums ir tiesības ziņot par to pašvaldības policijai.”
  Diemžēl Jūsu atbilde šķiet, atvainojiet, bezjēdzīga. Ko dos ziņošana par troksni pašvaldības policijai? Baikeri kā brauca, ta brauks šajās dienās ar nepaciešamu motociklu troksni, ko vēl papildina skaļas mūzikas auri no mūzikas atskaņošanas iekārtam, kas uzstādītas uz motocikliem. Rodas sajūta, ka viņi mēģina cits citu pārspēt skaļumā. Un tas, ka troksnis ir iepriekš prognozējams, Jums noteikti ir labi zināms, tādēļ ieteikums zvanīt pašvaldības policijai nav vietā. Nu atbrauks kādā brīdī pašvaldībnieki. Nu un tad? Mērīs skaļuma līmeni? Pēc izsaukuma novirzīs transporta plūsmu prom no Upes ielas? Pakratīs ar pirkstu kādam baikerim no mugurpuses, kad tas būs jau tālēs zilajās? Zināms, ka nē. Par to bija jādomā, domē apstiprinot šādus skaļus pasākumus. Vai varbūt šie ikgadējie pasākumi nemaz domē netiek apstiprināti? Lai jau cilvēki atpūšas? Uz vietējo iedzīvotāju rēķina?
  Būtu jauki, ja šo vēstuli jūs nepazaudētu, kā tad šad tad gadās…. 😉

  Labdien, Ligita!

  Diemžēl tas ir privāts pasākums, kurš netiek saskaņots ar domi. Vienīgais veids, kā vērst pasākuma rīkotāju uzmanību par trokšņa līmeņa samazināšanu, ir par to ziņojot pašvaldības policijai trokšņa radīšanas laikā. Ņemot vērā Jūsu sūdzības, pašvaldības policija veiks preventīvas darbības, lai turpmāk nepieļautu šādu miera traucēšanu Vējabrāļu saieta un citu Jūras priedes teritorijā notiekošo pasākumu laikā. 

 • Infrastruktūra

  Ligita

  23.08.2019

  Labdien! Uzdevu jautājumu par milzīgo troksni baikeru pasākuma laikā. Vai manu jautājumu un savu atbildi pazaudējāt? Šis jautājums ir patiešām aktuāls tiem kas dzīvo Upes ielā.

  Labdien, Ligita!

  Diemžēl tas ir privāts pasākums, kurš netiek saskaņots ar domi. Vienīgais veids, kā vērst pasākuma rīkotāju uzmanību par trokšņa līmeņa samazināšanu, ir par to ziņojot pašvaldības policijai trokšņa radīšanas laikā. Ņemot vērā Jūsu sūdzības, pašvaldības policija veiks preventīvas darbības, lai turpmāk nepieļautu šādu miera traucēšanu Vējabrāļu saieta un citu Jūras priedes teritorijā notiekošo pasākumu laikā. 

 • Infrastruktūra

  23.08.2019

  Labdien. Sakiet lūdzu kas par visatļautību valda kempingā Jūras Priede, ka katru nedēļas nogali tiek rīkots salūts, līdz rītam dimd mūzika, nerēķinoties ar apkārtējiem iedzīvotājiem. Pēc salūta jūrmalu neviens nesakopj, izšautās čaulas mētājas pludmalē. Vai tas ir pieļaujams?

  Paldies par ziņu! Lūgums iesniegt pašvaldībai informāciju ar precīzu datumu, laiku un vietu, kad salūts šauts, lai varētu informāciju nodot Saulkrastu pašvaldības policijai tālākai izmeklēšanai. Jebkuram salūtam ir jābūt saskaņotam ar pašvaldību. Turpmāk šādās situācijās lūgums nekavējoties sazināties ar pašvaldības policiju, lai varētu fiksēt pārkāpumu. 

 • Huligānisms

  Māris

  23.08.2019

  Sveiki!
  Sakiet, lūdzu, kā Jūs vērtējat kvadraciklu nomas pakalpojumu Saulkrastos? Vai Jums šķiet normāli un atbalstāmi, ka cilvēki ar nomas (un ne tikai) kvadracikliem degradē Saulkrastu apkārtējo vidi, izbraukājot koplietošanas grants seguma ceļus un izpostot mežus, kā arī traucējot iedzīvotāju mieru un apdraudot cilvēkus, lielā ātrumā traucoties caur apdzīvotām zonām? Vai nebūtu laiks ierobežot šādu destruktīvu izklaidi Saulkrastos?
  Kvadraciklu nomas Facebook lapā lieliski var redzēt kā tiek bojāti meži:
  https://www.facebook.com/pg/Kvadraciklu-Noma-Saulkrastos-2564347540459048/videos/?ref=page_internal

  Labdien! Saulkrastu novada pašvaldība nav konstatējusi pašvaldībai piederošās zemes un ielu bojājumus, kā arī pašvaldības policijā nav reģistrēts neviens iesniegums no trešajām personām saistībā ar kvadraciklu pārvietošanos. Diemžēl ātrumu kontrolēt pilnvarota ir tikai Valsts policija. Ja Jūs sastopaties ar gadījumu, kad kāda dzīvība vai veselība ir apdraudēta, par to nekavējoties ziņojiet pašvaldības policijai uz diennakts tālruni 67142525, lai pārkāpēju fiksētu notikuma vietā. Jūsu norādītajos video materiālos nav saprotama lokācija, kurā notiek braukšana ar kvadracikliem. Ja tā ir privāta teritorija (mežs), tad zemes īpašnieks ar savu nekustamo īpašumu var rīkoties pēc saviem ieskatiem.

 • Infrastruktūra

  Valdis

  23.08.2019

  Komentējot pašvaldības atbildi par “gulošajiem policistiem” upes ielā – “gājēju ietvi Upes ielā izbūvēt nav plānots, sarkano līniju( sarkanās līnijas norobežo ielas un gar tām esošo stādījumu, piemēram, koku, kā arī inženierkomunikāciju koridorus) ierobežojumu dēļ.”
  Vai var paskaidrot kā sarkanās līnijas un stādījumi kuri atrodas brauktuves malā ierobežo pacēlumu izbūvi uz brauktuves? Vai negribat atgādināt, ka Ozolu ielā zem gulošajiem policistiem arī ir gan kanalizācijas caurule, gan elektrības un citi kabeļi? Tā ir visur Latvijā, jo tas ir ceļš un komunikāciju tuneļi nekā neierobežo izbūvēt “gulošos policistus! Vai var uzzināt, kurš no domes ir sniedzis šādu atbildi? Gribu atgādināt, ka tā ir “Upes iela” un silti neiesaku sniegt nepareizas atbildes!

  Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka atbilde par sarkanajām līnijām tika sniegta, paskaidrojot, kāpēc Upes ielā nevar tikt izbūvētas ietves, nevis gulošie policisti.

  Gulošie policisti jeb ātrumvaļņi savukārt nav labākais risinājums ātruma ierobežošanai Upes ielā, jo pa to pārvietojas kravas transports un tie var neizturēt kravas transporta masu. Noslēdzoties remontdarbiem Upes ielā, notiks gājēju drošības izvērtēšana. Tad arī tiks nolemts, kā vislabāk rīkoties, lai gājējiem būtu droša pārvietošanās.

   

 • Infrastruktūra

  Villijs

  23.08.2019

  Šogad tika veikta cenu aptauja par Asfaltēto ielu un ceļu seguma remontu Saulkrastos, Saulkrastu novadā, darbus veica GLUDI-LM Vai šiem darbiem vispār ir kāda garantija? Pagājuši tikai pāris mēneši un atkal ir bedres Brāļu Kaudzīšu ielā kā arī pirms iebraukšanas Pēterupes ciemā. Dažas bedres netika salabotas arī veicot remontu, acīmredzot arī neviens nepārbaudīja, kas un kā ir paveikts.

  Paldies par ziņu. Jūsu minētās lokācijas tika apsekotas. Konstatēts, ka tās ir jaunizveidojušās bedres, kuras šoruden tiks aizlāpītas.

 • Infrastruktūra

  Kaspars

  22.08.2019

  Krasta ielā netālu no 10tā numura jaunajā asfaltā ceļa vidū ir jau izveidojusies bedre. Vai ir plānots to saremontēt drīzākajā laikā, ai gaidīt kamēr tās diametrs kļūs iespaidīgāks?

  Paldies par ziņu! Atbildīgās personas ir informētas un veiks apsekošanu.

 • Infrastruktūra

  Ligita

  22.08.2019

  Kad tiks atjaunots ielas apgaismojums Zvejniekciemā, Upes ielā? Jau vairākas nedēļas dzīvojam aklā tumsā. Tā kā Upes iela ir izdangāta un bedraina sakarā ar nepabeigtajiem remontdarbiem, vakara stundās tumsā var viegli tajās var viegli lauzt kaklu. Ko mums darīt? Vai saukt pašvaldības policiju? Vai tomēr būtu iespējams salabot ielas apgaismojumu?

  Apgaismojums tiks atjaunots nedēļas laikā.

 • Infrastruktūra

  Ligita

  22.08.2019

  Jūs atbildējāt:
  “Pēc asfalta uzklāšanas Upes ielā guļošos policistus izvietot nav plānots. Saulkrastu novada pašvaldība Ozolu ielā, kas ved Zvejniekciema staciju, ir uzstādījusi divus guļošos policistus. Pārējie, arī Edgara Liepiņa ielā atrodas Limbažu novada Skultes pagastā. “
  Ja no septiņiem guļošajiem policistiem Ozolu ielā tikai divus ir uzstādījusi Saulkrastu pašvaldība un nevienu Edgara Liepiņa ielā, tad sanāk, ka Limbažu novada Skultes pašvaldība rūpējas par savu iedzīvotāju drošību uz ielām dzīvojamās zonās vismaz četrreiz vairāk nekā Saulkrastu pašvaldība.
  Vai varētu uzzināt iemeslus, kāpēc guļošos policistus Upes ielā nav paredzēts uzstādīt, ņemot vērā, ka nav paredzētas arī ietves?
  Varbūt ir paredzēti kādi citi drošības pasākumi, piemēram, iespēja izsaukt pašvaldĪbas policiju, pamanot ātri braucošas mašīnas?

  Guļošie policisti nevar tikt uzstādīti Upes ielā, jo tie neiztur kravas transporta (masa virs 3,5 t) slodzi. Noslēdzoties remontdarbiem Upes ielā, notiks drošības izvērtēšana. Tad arī tiks nolemts, kā vislabāk rīkoties, lai gājējiem būtu droša pārvietošanās.

 • Infrastruktūra

  Krista

  16.08.2019

  Ļoti piemērots šķita Ligitas jautājums par guļošajiem policistiem uz Upes ielas. Žēl ka nav plānots uzstādīt nevienu guļošo policistu.. Varbūt, ir plānota viamaz gājēju ietve Upes ielā?
  Paldies!

  Šī projekta ietvaros, gājēju ietvi Upes ielā izbūvēt nav plānots, sarkano līniju( sarkanās līnijas norobežo ielas un gar tām esošo stādījumu, piemēram, koku, kā arī inženierkomunikāciju koridorus) ierobežojumu dēļ.