Tūrisms

Jautā pašvaldībai

Jautājumi un atbildes

Jautājumi
 • Cits

  Aija

  16.01.2019

  Labdien!
  Vai Saulkrastos, vai tuvējā apkārtnē ir iespēja nodot makulatūru?

  EKO laukumā Saulkrastos, Rīgas ielā 96a ir iespēja nodot avīzes, žurnālus, grāmatas, saplacinātas kartona kastes, bukletus  u.c.  papīra izstrādājumus. Tuvāka informācija http://www.zaao.lv .

 • Pasākumi

  Eva

  14.01.2019

  Turpinājumā par pašdarbnieku balli, vai nebūtu iespējams to rīkot Saulkrastu sporta hallē? Ja nē, tad kādēļ?

  Kā informē PA “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” sarīkojumiem Saulkrastu sporta centrā, nodrošinot kultūras pasākumam nepieciešamo skaņas un gaismu aprīkojumu, ir jāizmanto ārpakalpojums – skaņas un gaismas aparatūras noma, kas ir finansiāli apjomīgi, kamēr, organizējot sarīkojumu kultūras namā “Zvejniekciems”, ir iespēja sarīkojumu apskaņot un gaismot, izmantojot PA  tehniskos resursus.

 • Pasākumi

  Endija

  11.01.2019

  Kuros datumos plānoti Saulkrastu svētki?

  PA “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” informē, ka Saulkrastu svētki šogad plānoti no 6.-7.jūlijam.

 • Pašvaldības darbība

  Ilze

  11.01.2019

  Vai pašvaldība sveic sirrmgalvjus apałās jubilejās? Vai jāpiesaka tad?

  Saulkrastu novada dome sadarbībā ar Pensionāru biedrību sveic seniorus, kuri  deklarēti Saulkrastu novadā un sasnieguši 90.gadu vecumu.

 • Pašvaldības darbība

  Ušakovs

  08.01.2019

  Vai ir jau zināms cik izmaksās tilts pār Pēterupi pretīm Pēterupes evanģēliski luteriskajai baznīcai? Tiks atjaunots, jeb būvēts jauns?Kādas izmaksas?

  Būvniecības paredzētās izmaksas ir 160 tūkst eiro. Tomēr precīza summa būs zināma pēc iepirkuma. Vecais tilts tiks demontēts un tā vietā būvēs jaunu.

 • Infrastruktūra

  Aigars

  08.01.2019

  Kad parādīsies gaisma Krasta ielā? Vai tiešām neviens no apkalpojošiem dienestiem to neredz jau nedēļu?Vai apsaimniekotājam nav jāapseko objekti?Varbūt pienācis laiks izvērtēt un mainīt apsaimniekotāju?!!!!!

  Paldies par informāciju ! Krasta iela ir apsekota un ir konstatēs bojājums, ko plānots salabot tuvākajās dienās.

 • Cits

  Endija

  07.01.2019

  Labdien! No kāda vecuma bērnu var pieteikt darbam vasaras periodā un kā to darīt?

  Iepriekšējos gadus darbam vasarā varēja pieteikties jaunieši vecumā no 13-19 gadiem. Šobrīd dome lēmumu par skolēnu darbu vasarā vēl nav pieņēmusi. Visdrīzāk  šāds lēmums varētu tikt pieņemts marta vai aprīļa domes sēdē. Lūgums sekot informācijai.

 • Pasākumi

  Eva

  07.01.2019

  Labdien! Vai šogad plānojas pašdarbnieku balle? Paldies!

  PA “Saulkrastu kultūras un sporta centrs” informē, ka publiski sarīkojumi kultūras namā “Zvejniekciems” netiek plānoti līdz brīdim, kad tiks nodotas ekspluatācijā 1. stāva telpas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 • Pašvaldības darbība

  Mārīte

  04.01.2019

  Tas, ka Skultes osta ir izveidota ar Saulkrastu domes lēmumu un ir viens no būtiskākajiem pašvaldības uzņēmumiem ir skaidrs. Tomēr, ja neskaidra ir domes saistība realitātē ar ostas darbību, tad visnotaļ skaidra ir deputātu finansiālā ieinteresētība darbojoties ostas valdē. Tas deputātiem ir papildus peļņas avots?
  Kādā sakarā, gāžot no amata līdzšinējo domes priekšsēdētāju Ervīnu Grāvīti un atbrīvojot viņu arī no Skultes ostas valdes priekšsēdētāja amata, Skultes ostas valdē nu darbosies veseli trīs domes deputāti (Aiva Aparjode un Alens Horsts), ieskatot jauno priekšsēdētāju Normundu Līci?
  Lūdzu izskaidrojiet viņu kompetenci attiecīgajā nozarē un publiskojiet salīdzināšanai Saulkrastu domes priekšsēdētāja un deputātu algas un viņu atalgojumu darbojoties Skultes ostas valdē.

  Saulkrastu novada domes deputāti Skultes ostas valdē tiek ievēlēti, pamatojoties uz Likumu par ostām un Skultes ostas pārvaldes Nolikumu. Katram ievēlētam deputātam ir jāizvērtē savas zināšanas un spējas darboties konkrētajā jomā. Domes deputātu atalgojums ir pieejams www.saulkrasti.lv →Pašvaldība→Budžets→Atalgojums ŠEIT.  Pēc Skultes ostas sniegtās informācijas info pieejams http://www.skulteport.lv/lv

 • Pašvaldības darbība

  Fricis

  04.01.2019

  Vai Saulkrastu domes sēdes tik translētas tiešraidē – kā tas bija iepriekš?

  Šobrīd Saulkrastu novada domes sēžu filmēšana ir privāta iniciatīva. Pašvaldība neplāno ierobežot šo aktivitāti. Domes sēdes ir atklātas, un tajās drīkst piedalīties ikviens.