Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV), sūtot uz e-pastu bernudarzs.rukitis@saulkrasti.lv vai pa pastu uz adresi Stirnu iela 23, Saulkrastu novads, LV 2160, ar norādi – “pirmsskolas izglītības skolotājs”.

Saulkrastu pirmskolas izglītības iestāde “Rūķītis”

aicina darbā

pirmsskolas izglītības skolotāju uz 0.66 darba slodzi,

uz nenoteiktu laiku.

Pieteikšanās līdz šā gada 25.februārim.Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks uzreiz.

Galvenie darba pienākumi:

Radoša, kompetencēs balstīta, pirmsskolas izglītības satura īstenošana pirmsskolā, ar mērķi – zinātkārs, radošs un dzīvespriecīgs bērns, kas dzīvo droši, patstāvīgi un ieinteresēti darbojas, gūst pieredzi par sevi, citiem un apkārtējo pasauli.

Prasības:

  • izglītība atbilstoši 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • pirmsskolas izglītības mācību programmas pārzināšana, prasme mērķtiecīgi plānot bērnu darbību sasniedzamā rezultāta apguvei, precizitāte;
  • labas komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām.

Piedāvājam:

  • darbs ar bērniem grupā 0.66 darba slodzi (24 kontaktstundas nedēļā);
  • atalgojums EUR 613.80 mēnesī (bruto);
  • profesionālā darba autonomiju un līdzdalību pirmsskolas attīstības lēmumu pieņemšanā;
  • nodrošināta un apmaksāta profesionālā pilnveide;
  • veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika);

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2022.gada 25.februārim, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV), sūtot uz e-pastu bernudarzs.rukitis@saulkrasti.lv vai pa pastu uz adresi Stirnu iela 23, Saulkrastu novads, LV 2160, ar norādi – “pirmsskolas izglītības skolotājs”.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt Saulkrastu PII “Rūķītis” vadītājai Janai Bukovskai, tālr. 29136440. Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai pretendentu atlases vajadzībām.

pirmsskolas izglītības skolotāju

uz 1 darba slodzi, uz noteiktu laiku.

Pieteikšanās līdz šī gada 4.martam.

Plānotais darba attiecību uzsākšanas laiks 2022. gada14.marts.

Prasības:

– izglītība atbilstoši 11.09.2018. Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;

– pirmsskolas izglītības mācību programmas pārzināšana, prasme mērķtiecīgi plānot bērnu darbību sasniedzamā rezultāta apguvei, precizitāte;

– labas komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes;

– valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām.

Piedāvājam:

– darbs ar bērniem grupā no 1,5 līdz 3 gadiem 1darba slodzi (40 h nedēļā – 36 kontaktstundas un 4 gatavošanās/plānošanas stundas);

– atalgojumsEUR 930 mēnesī (bruto);

– profesionālā darba autonomiju un līdzdalību pirmsskolas attīstības lēmumu pieņemšanā;

– nodrošināta un apmaksāta profesionālā pilnveide;

– veselības apdrošināšanas polise (pēc pārbaudes laika);

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2022.gada 14.martam, iesniedzot motivācijas vēstuli un profesionālās darbības aprakstu (CV), sūtot uz e-pastu bernudarzs.rukitis@saulkrasti.lv vai pa pastu uz adresi Stirnu iela 23, Saulkrastu novads, LV 2160, ar norādi – “pirmsskolas izglītības skolotājs”.