Motivētu pieteikumu un CV ar norādi „Ainavu arhitekts” līdz 2022.gada 28.janvārim sūtīt uz e-pastu personals@saulkrasti.lv vai pa pastu Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Saulkrastu novada pašvaldība (reģ.nr. 90000068680)

aicina darbā

AINAVU ARHITEKTU/-I (uz noteiktu laiku)

Galvenie amata pienākumi:

  • novērtēt pašvaldības teritorijā esošos apstādījumus, organizēt to kopšanu, rekonstruēšanu un pilnveidošanu;
  • veikt uzdevumus, kas saistīti ar ainavu un publisko ārtelpu labiekārtojuma un apstādījumu izpēti, analīzi, attīstību, saglabāšanu, atjaunošanu un pārvaldīšanu;
  • izstrādāt priekšlikumus un nosacījumus ainavas saglabāšanai un aizsardzībai;
  • izstrādāt ainavu un publiskās ārtelpas kompozicionālo plānojumu un telpisko struktūru, teritoriju labiekārtojuma un apstādījumu funkcionālos un kompozicionālos risinājumus, tehniskos risinājumus, darba zīmējumus un specifikācijas;
  • koordinēt novada teritorijas ainavas un publiskās ārtelpas attīstības plānošanu;
  • konsultēt projektētājus, būvniecības procesa dalībniekus un iedzīvotājus ainavu, teritorijas labiekārtojuma un apstādījumu veidošanas un saglabāšanas jautājumos;
  • novērtēt prognozējamo izmaiņu ietekmi uz ainavu, izstrādāt vadlīnijas un rekomendācijas ainavu aizsardzībai, saglabāšanai un atjaunošanai;
  • piedalīties kultūrvēsturisko un degradēto ainavu un teritoriju atjaunošanas vai rekonstrukcijas projektu izstrādē;
  • ikdienā uzraudzīt un koordinēt pašvaldības pasūtīto apzaļumošanas darbu izpildi;
  • organizēt amata kompetencē esošu iepirkumu sagatavošanu.

Prasības pretendentiem:

  • amata prasībām atbilstoša izglītība;
  • pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā;
  • zināšanas par dažādiem būvniecības materiāliem, kas saistīti ar labiekārtošanu;
  • radošums, pašiniciatīva un spēja meklēt un piedāvāt jaunus risinājumus;
  • prasme un pieredze darbā ar datorprogramām (MS – Office Word, Excel, AutoCad);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu pašvaldībā;
  • profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • iespēju strādāt saliedētā un mērķtiecīgā komandā;
  • atalgojumu 1035,-euro (pirms nodokļu nomaksas);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Motivētu pieteikumu un CV ar norādi „Ainavu arhitektslīdz 2022.gada 28.janvārim sūtīt uz e-pastu personals@saulkrasti.lv vai pa pastu Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160.

Tālrunis uzziņām 25668850 (Īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājaI.Vikse).

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Saulkrastu novada dome informē, ka:

1. jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;

2. iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Saulkrastu novada dome, kontaktinformācija: Raiņa iela 8, Saulkrasti, Saulkrastu nov., LV 2160, tālrunis 67142529.