Saulkrastu novada Sociālais dienests (reģistrācijas numurs 90009270339)  aicina darbā SOCIĀLO DARBINIEKU uz nenoteiktu laiku.

Pieteikumu un CV ar norādi „Sociālais darbinieks” sūtīt līdz 14.novembrim uz e-pastu socialaisdienests@saulkrasti.lv vai pa pastu (adresējot Saulkrastu novada Sociālajam dienestam) uz Ainažu iela 10-7, Saulkrasti, Saulkrastu novads, LV-2160, vai iesniegt personīgi Saulkrastu novada Sociālajā dienestā darba laikā.

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot un organizēt sociālo pakalpojumu sniegšanu pašvaldības iedzīvotājiem;
  • sagatavot lēmumus par sociālo pakalpojumu un sociālās rehabilitācijas saņemšanu un samaksas kārtību;
  • veikt ikdienā veicamo darbību un vides novērtējumu klientiem, atbilstoši VDEĀVK pieprasījumam;
  • apzināt, mobilizēt, organizēt un piesaistīt resursus sociālo pakalpojumu saņemšanai;
  • noskaidrot un izvērtēt klientu vajadzības, sociālās problēmas un resursus, veikt dzīvesvietas apstākļu apsekošanu;
  • veidot profesionālu komunikāciju ar pakalpojumu sniegšanā un saņemšanā iesaistītajām pusēm;
  • darbs ar sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības programmu SOPA.

Prasības pretendentam:

  • saskaņā ar Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 41.pantu -otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā;
  • normatīvo aktu, kas reglamentē sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanu, pārzināšana;
  • prasme sagatavot administratīvos aktus, vēstules un ziņojumus, atzinumus;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, informāciju sistēmām un programmām, biroja tehniku, prasme strādāt ar sociālo pabalstu administrēšanas informatīvo sistēmu (SOPA);
  • prasme strādāt komandā, uzņemties iniciatīvu un atbildību;
  • spēja ātri un patstāvīgi pieņemt lēmumus nestandarta situācijās;
  • prasme plānot, vadīt un organizēt darbu, spēja skaidri paust savu viedokli;
  • labas komunikācijas, empātijas, klausīšanās prasmes;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • pieredze sociālajā darbā tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu darbu;
  • profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • iespējas strādāt saliedētā un mērķtiecīgā komandā;
  • atalgojumu bruto 1210.00 euro;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām).

Tālrunis uzziņām 67142510

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju!