Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola aicina darbā direktora vietnieku(-ci) uz 0,8 slodzi

(no 2024. gada 1. novembra – 1,0 slodze, atalgojums pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi 1603,00 eur)

Prasības:

  • Augstākā izglītība kādā no mūzikas specialitātēm un pedagoģiskā izglītība;
  • Vismaz 5 gadu pieredze pedagoģiskajā darbā, t.sk. vismaz 2 gadu pieredze vadītāja (piemēram, mūzikas izglītības iestādes struktūrvienības vadītāja) darbā;
  • Atbilstība MK noteikumu Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” prasībām;
  • Izpratne par Valsts standartu, darba specifiku mūzikas skolā (t.sk.ievērojot – sarīkojumu iespējamās norises vakara stundās, brīvdienās);
  • Zināšanas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības satura, programmu, metodiskajos jautājumos;
  • Prasmes sastādīt mūzikas pedagogu tarifikācijas, slodžu sadales, darboties ar programmām VIIS, e-klasi u.c.;
  • Vadības prasmes, izcilas komunikācijas un sadarbības prasmes, augsta empātija un emocionāla inteliģence;
  • Disciplinētība, analītiskums, precizitāte, atbildība, prasme plānot darbu, koncentrēti strādāt ar apjomīgu informāciju;
  • Spēja motivēt darbiniekus, strādāt komandā;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • Mobilitātes spēja, ievērojot, ka skolas mācību darbs notiek vairākās vietās Saulkrastos un Zvejniekciemā.

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot un nodrošināt mūzikas mācību un radošo procesu izglītības iestādē – ieskaites, ārpusklases nodarbību un radošo pasākumu projektus, koncertus un citus mūzikas sarīkojumus;
  • Sadarboties ar direktora vietnieku mākslas jomā, organizēt pasākumus sadarbībā ar metodisko komisiju vadītājiem, nodrošinot māksliniecisko līmeni;
  • Piedalīties mūzikas izglītības pedagoģisko darbinieku sadalē atbilstoši specialitātēm un izglītības norises vietām, sastādīt tarifikācijas, pārtarifikācijas, veicot pedagogu, koncertmeistaru slodžu sadali;
  • Saskaņā ar skolas mācību plānu, norises vietām un audzēkņu kontingentu komplektēt klases;
  • Sastādīt mūzikas specialitāšu mācību stundu plānus, audzēkņu zināšanu pārbaudes plānus;
  • Sagatavot pārskatus par izglītības iestādes mācību un radošo darbību mūzikas jomā;
  • Apkopot, analizēt mācību un radošo informāciju pedagoģiskās padomes sēdēs, apspriedēs, nodrošināt normatīvo dokumentu, pedagoģiskās padomes lēmumu izpildi;
  • Atbildēt par rīkojumu, lēmumu izpildi saistībā ar pedagoģiskā procesa organizācijas, vadības jautājumiem un attiecīgajiem skolas pedagoģiskās padomes lēmumiem;
  • Sastādīt mācību plānus, atskaites, pārskatus par mācību – audzināšanas darba jautājumiem mūzikas specialitātēs,
  • Vadīt mācību plānu un mūzikas mācību programmu prasību izpildi, organizēt, vadīt mūzikas izglītības programmu un metodisko komisiju vadītāju darbu;
  • Kontrolēt audzēkņu mācību stundu apmeklējumus un diagnosticēt audzēkņu sagatavotības līmeni, koriģēt tālāku darbību;
  • Sekot pamatdokumentācijas (e-klases) izpildes kvalitātei, veikt audzēkņu liecību, apliecību sagatvošanu e-klasē, beigšanas apliecību sagatavošanu;
  • Pētīt, analizēt mūzikas izglītības mācību procesu tā kvalitatīvai norisei, nodrošināt metodisko palīdzību jaunajiem mūzikas skolotājiem;
  • Koriģēt pedagogu darbību audzēkņu sagatavošanai valsts nozīmes un starptautiskajiem radošajiem pasākumiem;
  • Informēt pedagogus par notiekošajiem konkursiem, tālākizglītības kursiem, semināriem, pieredzes apmaiņas un radošā darba iespējām mūzikā, citās radošajās industrijās;
  • Informēt audzēkņus, vecākus par mācību procesa organizatoriskajiem jautājumiem, izmaiņām, par zināšanu, prasmju un iemaņu pārbaudes formām un prasībām;
  • Regulēt audzēkņu mācību slodzi, kontrolējot mācību un radošās darbības pareizu novērtējumu, stimulēt audzēkņu piedalīšanos konkursos, skatēs, koncertos un tml. Pasākumos;
  • Piedalīties skolas mācību ieskaišu, eksāmenu, pedagogu darba kvalitātes, inventarizācijas u.c. komisiju darbībā;
  • Veidot sadarbību ar citiem kultūras un izglītības jomas pārstāvjiem, nodrošināt komunikāciju un informāciju.

Piedāvājam:

  • Atalgojums pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi 1603,00 eur
  • Darbu radošā, līdzīgi domājošā kolektīvā;
  • apmaksātu veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām);
  • atvaļinājuma pabalstu pēc pilna nostrādāta gada;
  • papildatvaļinājuma dienas un citus pabalstus saskaņā ar darba koplīgumu;
  • amatam ir noteikts valsts amatpersonas statuss.

Pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Direktora vietnieks MŪZIKAS IZGLĪTĪBĀ” līdz 2024. gada 12. augustam sūtīt uz ieva.lazdauska@saulkrasti.lv vai pa pastu: Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola, Ostas iela 15, Zvejniekciems, Saulkrastu pagasts, Saulkrastu novads, LV 2161.

Tālrunis uzziņām 26563226. Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju.