Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī un pasaulē,  Saulkrastu Jauniešu māja klātienē apmeklētājiem ir slēgta, taču savu darbību tā nepārtrauc. Aprīļa sākumā tika palaista Jauniešu mājās bloga lapa www.sjm.mozello.lv, kura būs pagaidu  platforma ikdienas darbam pašreizējos apstākļos. Šī ir vietne bērniem, jauniešiem, jaunajām ģimenēm un ikvienam interesentam, kuri joprojām vēlas savu brīvo laiku pavadīt lietderīgi kopā ar jauniešu māju – izglītoties, iemācīties ko jaunu un izkustēties mājas apstākļos.

 

Lapā būs pieejamas BodyArt Kids nodarbības video formātā, kā arī un Bēbīšu skoliņas piedāvātie prakstiski veicamie darbiņi mazuļiem kopā ar vecākiem. Jauniešu māja piedāvās dažādus jautrus un izzinošus rakstus, video, uzdevumus un praktiskus padomus, ko iespējams veikt mājās apstākļos un brīvā dabā attālināti vienam no otra.

Šeit iespēju robežās tiek pārceltas arī Jauniešu mājas iknedēļas nodarbības. Turpmāk nodarbību vadītāji arī dalīsies ar ieteikumiem un uzdevumiem, kurus var izpildīt mājas apstākļos paša spēkiem un kopā ar vecākiem, brāļiem, māsām vai draugiem.

Seko līdzi aktivitātēm gan Jauniešu mājas Facebook lapā, gan Jauniešu mājas Instagram kontā, gan arī jaunajā blogā!

#paliecmājās